Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz hogy az osztrák...

Tényleg igaz hogy az osztrák nők ilyenek?

Figyelt kérdés
Egy Facebook csoportban olvastam hogy az osztrák nők egyáltalán nem sminkelik magukat, és nem divatosak, és dezodort sem használnak . Igaz lehet ez?

2018. márc. 10. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Az általánosítás sosem igaz.
2018. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nem a kivetelekre gondolok, hanem a többségükre.
2018. márc. 10. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

1, De. Pl: A cigányok nagy általánosságban unintelligens prolik, akik a szociális rendszeren elősködnek. Tessék... Itt egy általánosítás, ami igaz.

Amit pedig az osztrák nőkre mondtál az butaság. Nincs így, semmi alapja nincs. Többször voltam Ausztriában, szexeltem is osztrák nővel és nem tapasztaltam ilyet

2018. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3#de ezt nem csak egy ember kb 10 ember írta. De akkor miért találják ki ezt?
2018. márc. 10. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
3as megvolt az összes osztrák nő, hogy így tudod? Imádom, mikor ismerünk 2-3 embert a sokaságból, és az alapján vonunk le nagy büszkén következtetéseket.
2018. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
5, Hát ha neked szexuális aktusra van szükséged ahhoz, hogy megállapítsd, hogy van-e valakin smink akkor csak sajnálni tudlak
2018. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!