Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van sok családban az...

Miért van sok családban az állandó p1csaharc a anyák és fiuk barátnője között?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt (így érettségi előtt furcsa is lenne (18F, 18L), de az én barátnőm teljesen kijön az anyámmal és egyik sem tesztel, hogy melyiket szeretem jobban. Egyik sem tekinti versenynek... (Lekopogom egyelőre.) De állandóan hallok a környezetemben (akár ezen az oldalon) ilyen tragikomikus hatalmi harcokról, hogy az anyuka nem akarja, hogy a fia elköltözzön, a csaj meg akarja tiltani, hogy a nagymama lássa az unokáját. Szó szerint marakodnak a szerencsétlen férfin, és ha ő nem akar lemondani egyikről sem mindkét oldalról megy a hiszti... Én legalábbis ezt látom.

Miért van ez?



2018. márc. 10. 16:53
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Általában ott van ilyen, ahol az anyuka halálosan szerelmes a kicsi fiába.
2018. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Vagy az aktuális csajszi túl ostoba ahhoz, hogy ne lásson vetélytársat még a srác anyjában is.:D Legrosszabb esetben mindkét feltétel él.
2018. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon a kérdések nagy része hazugság. Nem tűnt fel, hogy mindig van egy slágertéma? Mostanában a szemét anyuka/szemét anyós az. Egymástól veszik az ötletet, aztán hetekig egymást túllicitálva borítják ide a brazil szappanopera forgatókönyveket.
2018. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3, Ebben van igazság, de akkor erre reflektálnának a válaszolók is. És ezzel szemben azt tapasztalom, hogy hatalmas indulattal és gyűlölettel írnak főleg a fiatalabb nők. Pl: "Az ilyeneknek csak azért kell nő, mert az anyjukat nem dughatják meg"
2018. márc. 10. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy legyen anyósviccihlet..
2018. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!