Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is utálod, amikor eltörik...

Te is utálod, amikor eltörik a túró rudid?

Figyelt kérdés
Már bontanád ki amikor észreveszed, hogy törött. Hogy viseled az ilyet?
2018. márc. 14. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Boltban észreveszem ha törött, így töröttet nem veszek, amikor pedig kiérek a boltból, akkor meg nem bírok magammal és azonnal megeszem.
2018. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem! Az íze ugyanolyan marad! :D
2018. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem tartozik életem legkardinálisabb problémái közé, de ha nem tudtam észrevenni vásárlás előtt, hogy törött vagy netán én törtem el időközben, akkor felvállalván a következményeket, megeszem törötten.


Eleve nem tudnám egyben lenyelni, tehát amint beleharapok, máris sérül az állaga, tehát nem különesebben baj.

2018. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én szántszándékkal kettétöröm, leharapdálom a csokiborítást az egyik feléről, aztán megeszem a túrót. Utána ugyanígy bánok el a másik felével. Különben normális vagyok.. :)
2018. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van annak valami varázsa, ha ép, de a törött is jó :-) Csak óvatosabban kell enni, nehogy lepotyogjon a csoki.
2018. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Régen nem szerettem,mikor még ettem,de már más miatt nem eszem....


Azért nem szerettem,mert akkor roppan igazán, frissen..


De ostyában se szeretem a töröttet.


Plusz,ha el van törtve akkor ugye kénytelen vagyok kézzel hozzáérni, nem tudom úgy megenni , milyen már az a hoddog,amihez külön adják a virsli egyik felét:)

2018. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem az a baj ha törött,hanem az ha rossz az íze
2018. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen jót mosolyogtam. :D Bevallom, akár gáz, akár nem, engem is szokott idegesíteni, ha kettétörik... Akkor már valahogy nem tűnik annyira "kívánatosnak" ahhoz, hogy az ember megegye. Persze, ettől függetlenül meg szoktam enni, de na, akkor az igazi, ha ép állapotában állok neki. :D
2018. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem traumaként ér, nehezen heverem ki ha ilyen történik, napokig csak ülök a sarokban és nézek ki a fejemből azon gondolkozva, hogy kell-e nekem így másik túró rudi... mi van ha vele is ugyanez történik? Azon gondolkodom, hogy felkeresek egy pszichiátert, mert ezt már nem bírom.
2018. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én egyben szoktam megenni, szóval általában odafigyelek, hogy ne törött legyen =D
2018. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!