Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet leszűrni az írásom...

Mit lehet leszűrni az írásom alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egyre többször látom itt, hogy az emberek a saját írásukról kérnek véleményt, szóval gondoltam én is felteszek egy ilyen kérdést. Egy angol idézetet választottam, mert abban van pár olyan betű, ami magyar szövegeknél nem igazán fordul elő (pl. w).

Itt lennének a képek 2 szögből:

[link]

[link]


A külalak tudom pocsék, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy ennyiből meg lehet e állapítani az illető korát, nemét, esetleg néhány tulajdonságot róla? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2018. márc. 18. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen olvashatatlan. Közelebbről fotózd megfelelő fehéregyensúllyal és vakuval, hogy lássunk is belőle valamit.
2018. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van! Telefonon még nem tűnt olyan vészesnek, de így gépen megnézve, tényleg elég átláthatatlan.

Itt egy új link: [link]

Sajnos ez sem a legprofibb, de megpróbáltam minden tőlem telhetőt, mivel sötét van és a telefonom nem egy csúcsmodell, de remélem ezen már jobban lehet látni.

2018. márc. 18. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy szebb, mint az enyém.
2018. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem 16/F
2018. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reál beállítottságú 19F
2018. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értek ehhez, de mivel nagyon hasonlít a 16 éves önmagam írására, ezért 16/F, humán beállítottságú, alkotóvággyal teli, kreatív, ugyanakkor lusta tulajdonságokkal ruházlak fel, meg egy Navon Mizu telefonnal, mert szörnyű a képminőség. :D
2018. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat, szóval nem mondom el a megfejtést még, csak annyit üzenek az utolsónak, hogy iphone 5s-em van, aminek a kamerája megjárta a háborút és szerencsétlen sokszor azt sem tudja hol van és hogyan kell fókuszálni:D
2018. márc. 19. 06:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki ír még kézzel?
2018. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2018. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!