Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata vagyok ezek alapján?

Pszichopata vagyok ezek alapján?

Figyelt kérdés
Nem bántanék másokat de undorodok tőlük, mert mindannyian lekezelőek velem és mindenki eltaszít. Ezért kihaltak belőlem az érzületek. Van kivételes személy de a legtöbb irritál.

2018. márc. 14. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eyg pszichopatának nem igazán van oka rá, hogy utáljon másokat, ez egy alap beállíttotság.

Neked meg van az indok szóval kétlem, hogy az lennél és csak beképzeled a dolgokat.


De gondolod keress fel egy pszichológust.

2018. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, túl érzelmes vagy ahhoz hogy pszichopata legyél. A pszichopata behálóz majd kihasznál másokat, és úgy érzi hogy "jogos", hiszen a palimadár hagyja magát. A pszichopatának nincs bűntudata emiatt, és nem érez empátiát az áldozata iránt.
2018. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Á itt van az új pszichopata barátunk. A munkaügyist meg az 50 állásinterjús prostit már úgyis untam
2018. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!