Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem merek konditerembe menni?

Nem merek konditerembe menni?

Figyelt kérdés

Túlzás nélkül legalább 5 éve volt már amikor először gondolkodtam, hogy esetleg edzőterembe kellene menni, sokáig edzettem otthon is, de most a 23 küszöbön már tényleg úgy érzem, hogy nen "halogathatom" tovább.


Jelenleg még a hátam is fáj, de nem akarom hogy újra találjak valami indokot ami kifogás lehet, hogy miért nem megyek.


Kinézetem egy helyet, ahol 12, 13 óra körül nincs nagy forgalom. Csak hogy megismerhessem a helyet.


Mik az utolsó biztató történetek?


Ma le akarok,, győzni "valamit amivel évek óta küzdök 😟


Egyébként talán azért, mert gyerekként is csúfoltak de ez hosszú történet lenne


2018. márc. 19. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy gyerekként csúfoltak, idősebb korban már másképp szokott lenni. Akármi van, biztosan túlreagálod, nem kicsit.


Történt veled valami mostanában is, vagy csak így megragadtál a gyerekkori traumàidban??? Ha nem bántottak most, akkor az égvilágon semmi okod bármiféle félelemre.


A gúnyolódás gyerekkorban szokott lenni, engem is bántottak gyerekként, de idősebb korban ez már elmúlik, az emberek megkomolyodnak. Lényegtelen, hogy mi volt régen.


Minimum egyszer ellehet menni, márcsak azért is, hogy legyen valós elképzelésed arról, hogy milyen, mert egyenlőre olyannak tűnsz, aki a saját kitalált, képzeletében dédelgetett rémálmaiban él. Ne az élénk fantáziádra alapozd a félelmet, mert az nevetséges. Azt még megérteném, ha olyan környezetben élsz, ahol tényleg ennyire elviselhetetlen bunkókkal vagy körbevéve a napjaidban. Másképp érthetetlen a problémád..


Én konditeremben látok mindenféle embert, véznát, elhízottat is, egyiksem fél egy fránya kondizástól emberi környezetben, senki sem harapta le senkinek a fejét.

2018. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem ezt rosszul látod, könnyű megragadni gyerekkori traumákban. nekem sikerült valamiben, ami ehhez kapcsolódott, emiatt nem mentem el, eddig.
2018. márc. 19. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Miért látnám rosszul? Csak a saját helyzetemből indultam ki. Nekem is nagyon rossz gyerekkorom volt, semmilyen hatással nincs a jelenlegi helyzetemre. Az ragad meg ott, aki nem változtat.
2018. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem fog senki bántani..főleg ha vmi normális fitness beütésű terembe mész
2018. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ők sem kockás hassal születtek. 😊

Én a helyedben edzőt keresnék, aki megmutatja mit hogy kell csinálni.

2018. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a támogató kommenteket!!.. Tényleg nehéz elhinni, hogy ennyi évig halogattam, és féltem a semmitől ...

remélem ez egy bátoritó komment mindazok számára, akik majd később olvassák esetleg a kérdést.


1,5 órát voltam csak, de ellestem máris pár dolgot másoktól :) főként a gépek többfunkciós használatáról. Hát kár volt ideáig halogatni, félni...Jobb későn, mint soha. most ezzel nyugtatom magam

2018. márc. 19. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bár fiatalabb vagyok (17/l) de én sem merek... én talán azért mert társasági ember vagyok és csak valakivel mennék el, ha egyedül megyek félek,hogy kiröhögnek, ha rám néz valaki félek, hogy valami rosszat gondol rólam...
2018. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hibiscus Francesco válasza:
Nekem is kellet egy kis idő mire elkezdtem (pár hónap) de aztán rávettem magam. Előzőekbe is írták hogy keress egy edzőt, legalább oldja a feszültséget hogy van kivel beszélni első alkalommal, valamint megmutatja a helyes gyakorlatokat. Én azon izgultam hogy véznán és újoncként majd mindenki engem fog nézni, meg a kigyúrtak szekálnak de ez egyátalán nem igaz. Olyan nagy a konditerem és olyan sokat vannak amelyikbe én járok hogy nem is vesznek észre :D El lehet vegyülni, a társaság meg többnyire tök rendes, elvégre mindenki azért van ott hogy gyúrjon, sőt ha látta valaki hogy bénázok odajött és segített, megmutatta hogyan kell helyesen. A csúfolás meg ne álljon az utadba, a terembe ezt senki nem tudja :)
2018. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!