Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, ha nem merek elmenni...

Normális, ha nem merek elmenni először egyedül konditerembe? 23/N

Figyelt kérdés

Mivel nagyon vékony vagyok, azért cikinek érzem, hogy a sok már régebben oda járó egyének közé menjek. Másrészt nem is tudom melyik gépet hogyan kell használni, meg ilyenek, ... Szóval teljesen idegen terep ez számomra, de szeretnék kidolgozott testet, meg úgy egyáltalán formásodni, jó kondiban lenni, mert igazából nagyon ellustultam.


Szóval van ott aki segít, vagy ti hogy voltatok ezzel, mikor először mentetek le? Esetleg kérjek meg valaki ismerőst, aki szokott kondiba járni, hogy jöjjön le velem párszor?


2014. márc. 16. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Megkérhetsz, de a normális helyeken nincs ilyen, tehát jobbára alaptalan a félelmed.


Ha pedig kezdő vagy, akkor javaslom a Sárga Kapszula című könyvet. Alapismeret nélkül ne kezdj neki.

2014. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Örülni fog bármelyik pasi, ha odamész hozzá segítséget kérni.
2014. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én például nem örülnék neki.

Segítenék szívesen de edzeni megyek én is...


Amúgy kérdező nézz utána pl a builder.hu oldalon mert alaptudás nélkül értelmetlen lemenni.

2014. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A fentebb említett sárga kapszulát tényleg megéri elolvasni, lesz egy alap tudásszinted ezzel kapcsolatban és máris annyival magabiztosabb lehetsz. És több sikerélményed is lehet ha tudatosan csinálod a dolgokat, nem csak futkározol a 2kg-os súlyzókkal (ne értsd félre, nem sértésnek írtam).


A gépeket meg úgyis megmutatják mi mire jó, hogyan kell használni, nekik is érdekük hogy jól érezd ott magad és visszatérő vendég legyél.


Maximum pár alkalom amíg belerázódsz, ezt túl kell élni és kész! De ugyanez van egy új sulival, melóval, akármivel.

2014. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok kondiban az alkalmazottak is segítenek ingyen, semmi ok a félelemre. Kicsit nézz utána neten, hogy mit is szeretnél elérni stb. hány x érsz rá egy héten stb. a kondiban segíteni fognak. De mehetsz barátnővel is először. Még mindig 1000x jobb mint az aki fél éve "jár" a terembe és fáj, olyan szarul csinálja. Közbe telefonon játszik röhécsel, fél percenként belövi a sérót és persze befoglalja a gépeket.
2014. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos az én tapasztalatom szerint nem ilyen segítőkészek az emberek!


Kezdjük ott h ha megkérdezel vkit aki mellett edz biztos vagyok benne h segít megmutat egy v két gyakorlatot de ne várd h mindent megmutasson ő is azért megy h eddzen és nem azért h pesztráljon.


Én Bp-en már több konditerembe is edzettem, de egyikbe sem jött hozzám semmiféle dolgozó h segítsen.


Én őszintén megmondva személyi edzőt nem ajánlok amit láttam, amiket csinál sztem felháborító!


Ha van vmi izmosabb srác ismerősöd akit megtudsz kérni h mindent mutasson meg segítsen egy edzéstervet ill. ÉTRENDET kialakítani akkor már sima liba :)

Max. kifizeted neki a kövi havi kondi bérletét v ha nincs pénzed akkor meg veszel neki egy üveg bort v vmi jelképes dolgot.


22/N

2014. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kovpet ***** válasza:
100%
Ahova én járok, oda jár tizenéves 40 kilós kissrác, középkorú kövér hölgy meg 70-es papi is.
2014. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, ki mínuszozta végig a kommenteket, de egészségére a nyomi fejének ;)
2014. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni, hogy vékony vagy. MINDENKI elkezdte valahol, senki se a legnagyobb súlyokkal és legjobb testtel kezdte. Elsőnek szerintem jó hogy ha van valaki, apróbb segítségekbe segítenek az emberek, de igen ők is edzeni mentek szóval..
2014. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszaitokat :)


Én sem szívesen zavarnék meg senkit, aki ott edz, hogy segítsen már nekem, mert hátráltatnám őt, ezért is gondoltam, hogy elhívok egy ismerőst, aki azért jönne, hogy segítsen nekem, nem pedig az edzése közben zavarnám ilyenekkel. De a konditerem weboldalán láttam, h van ott teremedző is, akkor elvileg ő is tud(na) segíteni.

Lány ismerőssel semmiképpen nem mennék (nem is ismerek olyat, akit érdekelne amúgy), akkor csacsogás lenne, nem edzés.

A könyvet megnézem, és máshol is utána olvasgatok dolgoknak.

2014. márc. 17. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!