Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak egyvalami érdekel a...

Csak egyvalami érdekel a világon. Hogyan érdekelhetne más?

Figyelt kérdés

Egyvalami érdekel, mégpedig egy lány - de ő nem viszonozza az érzéseimet. Semmi másra nem lenne szükségem. Nem érdekel semmi, nincsenek céljaim, csakis őt szeretném. Az egyetlen dolog, amire életemben valaha vágytam, az ő...

Így hát mivel nem kaphatom meg, és mivel muszáj élnem, szereznem kell valami mást, valami más célt. De hogyan? Hogyan ébreszthetnék magamban érdeklődést valami iránt, ha eddig teljes közöny uralkodott bennem? Minden álmom csakis az a lány... A tanulmányaimra sem fektettem energiát soha. És mindent elvesztettem... vagy eleve nem volt semmim... Az egész életem egy katasztrófa, egy roncshalmaz. Egy hulladék ember vagyok...



2018. márc. 19. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erik? Te vagy?
2018. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Agyadra ment a punci!
2018. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Olyan aranyos vagy :) majd elmulik , csak szerelmes vagy
2018. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Átérzem.


Mennyi ideje tart ez a ez a plátói szerelem?

Elmondtad már neki az érzéseid személyesen?

2018. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Brunner Barna válasza:
100%
Kezdj el valamilyen hangszeren játszani! A legjobb zenéket szerelmi bánattól szenvedő zenészek írták. A legtöbb dal a szerelemről szól. Főleg a beteljesületlenről. Még sztár is lehetsz, akkor meg sokkal könnyebb lesz elfelejteni a lányt, mert lesz helyette ötezer másik. Ha meg botfülű vagy a zenéhez, vezesd le sporttal a benned lévő érzést! De semmiképp ne kezdj drogozni, vagy inni!!! Ha rocksztár leszel, akkor igen.😀 Sok sikert!
2018. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Egy jo nagy pofon kellene neked, naiv idiota barátom. Irány valamit tanulni, hogy legyen zsé, akkor majd a puncik is csak úgy tornyosulnak, meglátod ;)
2018. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Hogy mennyi undorító ember gyűlt itt össze már megint... Szerintem teljesen normálisak az érzéseid kérdező. Egy fiúval kapcsolatban sokáig velem is ez volt a helyzet, de már igyekszem túl tenni magam rajta. Próbálok arra gondolni, ha csak így "eldobott" magától (nem találkoztam vele sosem), akkor jobbat érdemlek nála. Én úgy hiszem, hogy nemcsak egy embert láthatunk tökéletesnek és nemcsak benne lelhetjük meg a lelki társunkat.
2018. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2018. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van :( Már 2,5 éve..
2018. márc. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ne hagyd el magad!
2018. márc. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!