Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme az életnek ilyenkor?

Mi értelme az életnek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A szakmám úgymond kihalt. Mindkettő. Amiket szeretek csinálni, az nem érdekli az embereket. A szex sem érdekel, elmegyek k.vához, addig érdekel, de barátnőt nem viselek el, idegesít. Vagy én untatom a számára kínai dolgokkal, vagy az ő átlag hülyeségeivel untat engem. Abszolút családellenes vagyok, ki lehetne kergetni a világból az ilyen gyerek-család-óvoda-kirándulás átlag hülyeséggel. De boldog vagyok, csak a cél nincs meg. Egész életem végéig utazzak mondjuk? Az jó, nem?
2018. márc. 20. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

"Egész életem végéig utazzak mondjuk? Az jó, nem?"

Például az jó. De mondjuk ha értelmet akarsz adni annak, hogy minden nap felkelsz, akkor ajánlom azt, hogy keress jó sok pénzt, aztán ha már van elég, magasról tojhatsz rá, hogy kihalt a szakmád, nem érdekel a barátnő vagy nem jössz ki az emberekkel.

2018. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az életnek sosincs semmi értelme. Neked kell megtalálnod a sajátodét, és élvezni :)


Ha utazni szeretnél, az is jó! Tényleg nincsen semmilyen elvárás feléd, senki sem mondhatja meg, hogy a te életedben mi az értelem, csak is TE!

2018. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is utazz. De most csak arra tudok gondolni mi lehet az a két kihalt szakma... Esetleg ha te azt szeretted csinálni, próbáld meg feltámasztani más formában.
2018. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De boldog vagyok, csak a cél nincs meg."

Érdekes. Te vagy az, Madách?

*

"Korántse vonz ily dőre képzelet,

A célt, tudom, még százszor el nem érem.

Mit sem tesz. A cél voltaképp mi is?

A cél, megszűnte a dicső csatának,

A cél halál, az élet küzdelem,

S az ember célja e küzdés maga."

2018. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a pozitív gondolatokat..:) Világot látni mindig jó, úgyhogy talán megmászom a Mount Everestet, közbe távolról figyelem a világ változásait. Nem tetszik ez az okostelefonos korszak, nagyon nem.
2018. márc. 20. 22:18
 6/6 Viktorka26 válasza:
Jo! Akkor vigyél már magaddal engem is jó!? Nem leszek a barinőd! A qvád se! De beszélgethetünk az úton azt majd lessz valami! A csúcs tetejèn meg majdkiabálunk eggyet! Na ?? N/36!
2018. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!