Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van mások lehúzásán...

Mi értelme van mások lehúzásának, az állandó utálkozásnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mi baja az emberek többségének, mindenbe belekötnek amibe csak lehet. Aki beszédes azon nagyobb a támadási felület, itt tényleg szinte bármibe bele lehet kötni a mondanivalótól a beszédstílusig, de ha csendes vagy akkor a kinézeted miatt szólhatnak be, vagy esetleg pont amiatt hogy nem beszélsz, különc vagy, unalmas, esetleg nagyképű. Lehet csak nekem voltak eddig ilyen tapasztalataim, de szinte mindenhol az utálkozást látom/hallom, állítólagos barátok szidják egymást a másik háta mögött, a napom nem kis része azzal telik hogy az ilyeneket hallgatom vagy azért mert nekem mondják vagy azért mert a mellettem lévő társaság gúnyol valamit. És nem gyerekekről van szó hanem bármilyen korosztályról, gimnazista, egyetemista, felnőtt..

Kivételek mindig vannak, nem is azt mondom hogy mindenki negatív és az egész világ sz*r, de minél több helyre megyek, minél több embert és közösséget ismerek meg annál biztosabb vagyok benne hogy általánosíthatok, szinte mindenhol ez megy. Ahelyett hogy az emberek segítenének a másiknak és nem belerúgnának abba aki már amúgy is a földön fekszik. Mi értelme ennek?

Itt nem arról beszélek hogy valaki kifakad néha a másik viselkedése miatt, hanem hogy egyesek szinte már hobbi szinten űzik a másik lehúzását és szidását, akár személyesen akár interneten keresztül.

A magyarokra jellemző különösen ez a mentalitás vagy külföldön sem jobb a helyzet?



2018. márc. 13. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy mindenkit telibe lesz@rok! Egy életem van, majd én eldöntöm hogyan élem azt, és hogyan viselkedek. Ilyen negatív selejtek miatt nem lesz bennem semmi komplexus, vagy hasonlók. A teljes értékű élet mindenkinek jár, ha nem egy beteg állat.
2018. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Külföldön sem különb a helyzet. Ez van. Máshol még fegyverrel is lövik egymást.
2018. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pár éve már engem sem érdekel, főleg csak szemlélőként vagyok jelen ezekben a beszélgetésekben, azt is megtanultam hogy ilyen esetekben nem kell azon leállni vitatkozni hogy miért ilyen negatívak, egyszerűen csak kerülni kell az ilyen mentalitású embereket.:D


A háború pedig ennek az egésznek a netovábbja, nem tudom felfogni hogyan élhetik így az emberek az életüket. Bár ez kicsit más helyzet mert sok katona csak kényszerből harcol, én inkább azokat nem értem akik szinte ok nélkül támadják a másikat, csak mert jól esik nekik.

2018. márc. 13. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy egyéni kérdés.Ha jön egy új csaj a suliba és nagyon dögös könnyen lehet hogy a többiek igyekeznek majd kikezdeni főleg ha sok pasinak megtetszik de ezen felül milió más oka is lehet szitutól függ.

Ismertem olyan egyént illetve most is ismerek aki alapból robbanékony mint a dinamit de ez is addig fog tartani amig valaki le nem csapja őt mint a taxiórát...

2019. máj. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!