Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is ismertek ilyen embert,...

Ti is ismertek ilyen embert, mint a cikkben szereplő lány? Mennyire általános ez?

Figyelt kérdés

[link]


Én ismerek egy nőt, aki 40 éves és egész életében 1 napot nem dolgozott. Az anyja tartja el, apja sajnos már meghalt. Van egy örökölt lakása, azt adja ki albérletbe havi 65 ezerért (vidéki, kis lakás, rossz állapotban) és abból él, de semmi más bevétele nincs.


2018. márc. 21. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam el. De ismerek. Bár inkább férfiakat.

Főként egyedülálló anyucinál laknak. Jellemzően nem szeretnek dolgozni. Nincs állandó munkájuk. Bevételük abból van, hogy "ügyeskednek".

2018. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Inkább férfiaknál jellemző, de persze nőknél is előfordulhat. Ezzel nem megbántani akarom a férfiakat persze, de rájuk jellemző hogy anyuci pici fiacskái maradnak.
2018. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

A cikkben leírtak alapján abban a helyzetben a szülők is hibásak, hiszen egymás ellen nevelnek. Emellett megsajnálja a gyereket, és nem is arról van szó, hogy ételt kérlel, hanem szórakozásra, műkörömre költi a pénzt.


Ismertségi körömben is van ilyen személy, a szülők nem hallgatnak az észérvekre, kifogásokkal jönnek pedig nehézséget okoz a “gyerek” (29) eltartása.

2018. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Olyan is van amit a hármas mond, de azért sokszor előfordul hogy tudatosan van úgy nevelve a gyerek hogy ne akarja elhagyni az anyját és mindig mellette legyen. Én is ismerek ilyen embereket, az anya egyszerűen nem akar leválni a fiáról.
2018. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyet, szerintem a cikkben írottak kicsit el vannak túlozva az érdekesség kedvéért, nem hiszem el, hogy van ilyen elvetemült fiatal.
2018. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerek több ilyet is, mindegyik férfi. Tudom, ez sztereótípia.
2018. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de én is csak férfit ismerek ilyet. :D
2018. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!