Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek a videónak mi a mondani...

Ennek a videónak mi a mondani valója?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most találtam rá, a mai nap egy videóra. Nagyon tetszik, mert olyan 'filmbe illő' lett. Szerintetek lehet valami mondanivalója? Ha igen, akkor mi?


Simonffy Péter tette fel ezt a videót, a címe pedig : 6

Ennyi



2018. márc. 21. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mondanivalója egy szó. És most keressük meg neked ezt a videót, nézzük meg, s adjunk olyan válaszokat, amiket keresztbe-kasul lepontoz mindenki?
2018. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 hát igen :)


Nos,megnéztem a videót,konkrétan ez egy biográfiai alkotás,miben a narráció monológként van megoldva. Így konkrétan az üzenete tág és egyszerre konkrét. Olyan mint egy absztrakt festmény. Mindenki mást lát benne.


Konkrétan nekem nem jött át nagyon semmi,inkább kis filozófikus szálat indított meg a fejemben az életemről,amin elgondolkodtam,de ennyi.

2018. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2

Milyen szálakat indított? Kifejted nekem?

2018. márc. 21. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű mondanivalója a döntésképtelenség elhagyása. Nem feltétlenül értek vele minden elhangzott dologban egyet, de mégis az ő oldalára állnék.

Az elején nagyon zavart a hangja, úgy voltam vele, hogy nem illik egy narrátorhoz, de aztán hozzászoktam, a végére pedig szimpatikussá is vált, nagyon tetszettek a képi szimbólumok is, amik a mondanivalóját tükrözték, szóval lehet nézek tőle több videót, annak ellenére, hogy nem szeretem, amikor a képembe tolják, hogy mit kell gondolnom.

2018. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az életemmel kapcsolatosan. Vagyis az időmmel,hogy mivel töltöm az időmet,pazarlás-e? Hogy biztosan megdolgozom azokért a dolgokért amit szeretnék? Tényleg szeretném azokat? Miért?

Tudom,hajlamos vagyok elrugaszkodni az adott témától. #2 voltam.

2018. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!