Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki meg tud ná mondani,...

Valaki meg tud ná mondani, hogy ennek a YouTube videónak miért Magyar a címe és a videóleírása?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-ioilEr3Apw


Ennek miért Magyar a címe és a videóleírása? Először azt hittem, hogy a YouTube-nak van valami fordítója, ami autómatikusan fordítja a tartózkodási helyre a videók címeit és leírásait, de a többi videónál nem csinálja.



2017. nov. 11. 23:34
1 2
 1/12 TR75 ***** válasza:

Én egy magyar szót egyet sem találtam. Viszont egyből beugrott Paintől a Shut Your Mouth :-D

[link]

2017. nov. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálam pedig Magyar a videónak a címe is (mondjuk az az egy szó :D) meg a leírása is. A többi videónál nincs így. Akkor lehet mégis valami új fordító van, ami annyira szar, hogy nem mindenkinél fordítja le és nem is mindegyik videót. :D
2017. nov. 12. 00:04
 3/12 TR75 ***** válasza:
Nincs bekapcsolva a fordítás?
2017. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs. De ha érdekel privátban megadom a Team Viewer adatokat és te is megnézheted. :)
2017. nov. 12. 00:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Feltételezhetően közösségi fordítás - mint az a videó leírásában szerepel:

"Képaláírás-szerző (Magyar)

Szabi Bajkan"


Aaaand gotcha: [link]

2017. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy csak a videóhoz adott feliratokat lehet Magyarítani. A videólírás pedig így néz ki:


Danielle Bregoli mint BHAD BHABIE - Hivatalos THESE HEAUXS videó klipp. HALLGASD MOST [link] iratkozz fel [link] 🚨 Rendezte GOOD BOY SHADY - [link]


kövess engem

KIEGÉSZÍTŐIM - [link]

2017. nov. 12. 00:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet nem olvastad az előző választ, azért kiemelem belőle:

"Some channels let you contribute ****titles****, ****descriptions****, subtitles and closed captions to their videos."

2017. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom, hogy csak a videóhoz adott feliratokat lehet Magyarítani."

Mást is lehet - lásd az előző hozzászólásomban szereplő súgót, szerencsére honosították: [link]


"A videólírás pedig így néz ki: "

Ott van egy TÖBB gomb is.

2017. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom azt is lenyomtam, de abban már nincs Magyarított rész és a különböző országoknak szóló feliratok fordítóinak neve van ott. De az még mindig érdekes miért nem mindenkinek Magyarul jelenik meg. :)
2017. nov. 12. 00:47
 10/12 anonim ***** válasza:

"Igen tudom azt is lenyomtam, de abban már nincs Magyarított rész és a különböző országoknak szóló feliratok fordítóinak neve van ott."

Képaláírás-szerző szerepel ott:

[link]

ez - a citált súgó tekintetében - jelentheti az egész tartalom fordítóját is.

2017. nov. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!