Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férfiről aki kívülről nagyon férfias macsós morcos, de belül egy érzelmes törékeny, lelkizős bújós ember?

Figyelt kérdés

Nem túlságosan taszító ez a két tulajdonság?

Külsőre ilyesmire gondolok mint ezek

[link]


Egyáltalán a nőknek bejön az, ha egy férfi érzelmes, a végletekig szerelmes, bújós, lelkizős? Aki csak arra vágyik hogy a szerelmét egész nap ölelgesse stb?


Én ilyen ember vagyok, aztán kicsit félek ettől, hogy a "morcos" férfias külsőm az borzasztó ellentmondásban van a belsőmmel.



2018. márc. 24. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy kocsog vagy es a fiuk valok neked.
2018. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj? Csak a megfelelő Nőnek nyílj meg , mert sok nő imádja ezt. Persze nem a kis “luxi” csajokra gondolok.

Első válaszoló azért mert egy férfi érzelmes ki meri mutatni az érzéseit nem lesz meleg aki a férfiakat szereti. Egy férfi pont attól férfi hogy vállalja az érzéseit elfogadja azt és ki is fejezi. Ez a gond a mai társadalommal hogy az olyanok mint te az olyan emberekre mint a kérdező csak azért mert érzelmes azt mondjatok hogy meleg. Nem azt kene súlykolni a ferfiakba hogy egy érzéketlen robotok legyenek. Kedves kérdező szerintem a külső nem jár egy kézben a belsővel. Nem gond hogy ellentét van a kettő között nincs ezzel semmi baj. Normális nők szeretik ezt

2018. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen külsővel a legtöbb nőnél teljes mértékben azt csinálsz, amit akarsz, mert úgyis nyerő leszel.
2018. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
A képen látható úriember nekem valahogy nem tűnik morcos macsónak, meg nem is az esetem, de egyébként nekem bejönnek az ilyen típusú férfiak és gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Szóval szerintem ettől nem kell félned, biztosan találsz olyat, akinek teljesen meg fogsz felelni.
2018. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy b*zi.
2018. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a képen lévő férfi külsőre is feminin, nincs ellentmondás.:)
2018. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
A képen látható férfi se nem férfias, se nem macsós, a morcosság meg nem külső tulajdonság.
2018. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Ja azt hittem kb ilyet linklesz lol


[link]

2018. márc. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Ezek a pasik inkább "pávásak", az a típus, akit érdekel a divat, nagy gonddal lövi be a haját reggel, egyszer sem felejti el megosztani, amikor éppen sportol valamit.


Nem igazán olyan, amilyennek te leírtad, inkább nárcisztikusnak néznek ki, és ezért lepne meg, ha érzékeny lenne, vagy egyáltalán odafigyelne bárki másra magán kívül.

2018. márc. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy pávafajzat divatb uzi aki a képen van .Nem lepődnék meg ha érzelmeskedne :)
2018. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!