Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több alkalommal kaptam kosarat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több alkalommal kaptam kosarat a nőktől azzal az indokkal, hogy túl kövér és "jóllakott napközis testem van" nincs vállam és férfias tartásom. Párhónapja aktív diétába és edzésbe kezdtem. Kell-e még fogynom? Vagy ez már így női szemmel jó?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 1. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
És ezt olyan nők mondták legalább, akik főállásban fehérnemű-modellek?
2017. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Átlagos hétköznapi nők :)
2017. dec. 1. 17:35
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem rossz, de pl a felkarod most is elég puhának látszik. Amúgy is érdemesebb folytatnod ezt az életmódot, magadnak teszel vele jót.
2017. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Még sok a zsír, fogyj nyugodtan, akár azt is kipróbálhatod milyen szálkásnak lenni, és ha nem tetszik akkor hízhatsz vissza pár kg-ot.
2017. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj jobb mint volt!!! Sokan erre sem képesek inkább ráfogják valamire a kövérségüket. Szóval grat csak így tovább! Nyilván még nem vagy Calvin Klein modell de szemmel látható az eredmény! Szerintem még kellene fogynod. Aztán ha gondolod belekezdhetsz súlyzós edzésbe (mert a külsőt tuningolni azzal a leggyorsabb) plussz tömegnövelő étrend aztán fél vagy egy év után újra szálkásító diéta és akkor már izmosabb és vékonyabb is leszel :)
2017. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy kell még fogynom elsősorban hasról. Köszi a válaszokat.
2017. dec. 1. 17:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Izmot epits !
2017. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó ami most van éppen. Egyébként szép munka, gratulálok. Aki meg még ezen is akadékoskodik az gondolom az egyik fellépője az idei Victoria's Secretnek. Szóval hagyd így szerintem pont jó. Csak tartsd is meg.
2017. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Gratula az eddigi sikerhez!

Építs izmot, és király leszel-

2017. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2017. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!