Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most emiatt tényleg "fillérbas...

Most emiatt tényleg "fillérbaszó" vagyok? Szeretek építgetni, a házam körül a kocsibeállót én raktam ki térkóvel, illetve a verandát is én csináltam, alapot is öntöttem neki.

Figyelt kérdés
Nem mert nincs rá pénzem hogy megcsináltassam mással, hanem mert szeretem csinálni és ez így olyan lesz amilyet ÉN szeretnék. Persze festést és más dolgokat amikhez nem értek soha nem bíznám másra, csak szakemberre, mert igényem az van.... de most egy szanetlit megépíteni rönkökből... az megy... jah, és néhány ismerősöm szerint, emiatt vagyok fillárbaszó...
2018. márc. 25. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Irigyek, vagy idióták, döntsd el te.
2018. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem te vagy fillérbaxó hanem ők élhetetlenek és bénák :D

Én is mindent magam csinálok,mert egyrészt normális szakit találni képtelenség vagy 1 évre be van táblázva vagy egy olyan alkesz csürhe jön oda, akiket be sem engedek,mert azt is szétbarmolják ami jó volt. Másrészt 2 napos melóra elkérik 3 havi fizumat ami kissé irreális.

2018. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"agy egy olyan alkesz csürhe jön oda"


Igen, ez lett volna még egy érv. Amikor festeni kellett as házat, ez nagyon fontos volt hogy ne dohányozzon nekem a házban, főleg nem festés közben és ne piáljon, ne molesztálja a feleségem, ne kergesse a gyerekemet. Amikor gyermek voltam, akkor volt egy kőműves, aki fejébe vette, hogy engem mint kisgyereket, vascsővel fejbe kell verni, mert beleléptem a sóderjába....


Na ezt nehéz megtalálni, aki nem ilyen... mert az igazság az, hogy hiába fizetsz többet, akkor is kb ugyan azt kapod, a részeg disznó-t... én végül egy bankban, vagyis annak felújításán szereztem szakembert, oda nem engednek be bárkit. Ő és a brigádja 2 nap alatt megcsinálta a munkát.

2018. márc. 25. 10:32
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az ismerőseid nincsenek tisztában azzal, kire, vagy mire mondják valójában, hogy "fillér.aszó". Rühellem azokat az embereket akik mindig belepofáznak más dolgába.

Szard le őket!

2018. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes, igényes ember vagy. A fent vázolt okok miatt, aki nem balfék az ilyen dolgokhoz az mind maga csinálja.

Sajnos nem a pénzen múlik, hogy normális szakit találj, még nyugdíjas korod előtt.😂

2018. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Sztem szimplán megeszi őket a sárga irigység, hogy míg nekik súlyos pénzeket kell kicsengetniük még a legegyszerűbb munkákért is, addig te simán megcsinálsz szinte mindent otthon. Nem lepődnék meg, ha egyszer megkérnének, hogy barkácsolj náluk ezt-azt.
2018. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted csinálni akkor ez egy hobby, mint a kertészkedés
2018. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valósznűleg az eredményt látva állították fel a diagnózist. nyilván látszik, hogy nem olyan profi munka, mint egy szakemberé
2018. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én büszke vagyok rád.


Ugyanazt tudom mondani, az ismerőseid irigyek, mert tudják higy nekik ehhez vagy nincs kézügyességük,vagy türelmük vagy képzelőerőjük. Vagy akármilyük és kevesebbnek érzik magukat.


Én is ilyen vagyok, amit tudok és szeretek is megcsinálom én a saját két kezemmel.

Ha van valami amihez nem értek vagy nem annyira és biztosra akarok menni, inkább kihívok egy szakembert.


Ne is marcangold magad, folytasd a munkáid és örülj a végeredményeidnek :)

2018. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is mindent magam csinálok, nem lesz tökéletes, de akiket korábban hívtam azok is többnyire csak hasonló szintet hoztak. Manapság ráadásul aranyárat kérnek a kontár munkájukért, nem vagyok hajlandó 5-10 ezer forintos óradíjakat kifizetni a nagy arcú, igénytelen suttyóknak.
2018. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!