Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik online IQ tesztnek...

Melyik online IQ tesztnek lehet hinni?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem 1-2-t, de úgy érzem hogy valós eredmény helyett inkább csak az emelt díjas SMS-re hajtanak. Nem hiszem hogy pár háztetős meg csónakos behelyettesítős feladat bárkinek gondot okozna. Mégis ha megcsinálja az ember akkor tapsikolva kidobja a "Átlag feletti IQ" feliratot.

Tud valaki ingyenesből olyat ami nagyjából reális értéket ad?


2018. márc. 28. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mensa
2018. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha en a netes teszteknek hinnek: akkor egy sasszemu, gepard gyorsasagu, atlagosnal magasabb intelligenciaval rendelkezo Amazon testu varazslonő lennek. :D
2018. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, a Mensa.(De az angol és a magyar különbözik... Biztosíthatlak róla, hogy más eredményt fogsz kapni.) Viszont az az igazság, hogy ez sem rendes IQ teszt, mivel a térbeli probléma megoldó képességet is figyelik. Én csak szórakozok velük általában, ha SMS-es dolog, akkor egyszerűen otthagyom, annyira nem érdekel a végeredmény, meg tudom is, hogy nem teljes, szóval... :D
2018. márc. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kitöltöttem ezt a Mensa tesztet.

"Ön elérte a teszt maximumát, IQ eredménye 125 feletti"

Kb itt is megy a tapsikolás, csak fizessek a személyes tesztért. Kezdem azt hinni hogy ez áltudomány. Nem hiszem hogy egy éber általános iskolásnak betenne az hogy most a csillagok meg a körök hogy forognak meg tükröződnek, vagy hogy 8/2 kis kocka + 3/2 kis kocka az hány kis kocka.

Na mindegy. Legalább kicsit elszórakoztatott.

2018. márc. 29. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!