Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az online cigánykártya jóslásb...

Az online cigánykártya jóslásban lehet hinni? Valakinek már bevált?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát persze, hinni lehet!


Végül is a Gyurcsók is gyógyított a TV-n keresztül...


:D

2011. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még élőben is nehezen lehet hinni az ilyen jósoknak, nem hogy online jóslásnak. Az olyan jóslások általában mindig csak valami random eredményt adnak ki, amiket úgy írnak meg, hogy az ember könnyen magára veszi.
2011. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Inkább támogasd a Jézus Szíve Keresztény Anyaszentegyházat.
2011. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
80%
kamu
2011. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nézzétek,ez egy egyszerű kérdés volt,nem kell így válaszolni.Azt nem értem,ha valaki nem hisz az ilyenekben,akkor miért nem hagyja figyelmen kívül a kérdést?
2011. jún. 13. 23:18
 6/13 anonim válasza:
84%

"miért nem hagyja figyelmen kívül a kérdést?

"


1. mert ilyen kedvem van

2. szükségesnek tartottam megjegyezni, hogy a cigányok a legritkább esetben mondanak igazat. Ebből következően nem lehet hinni a cigánykártya jóslásban. Az online jóslásban meg pláne nem.

2011. jún. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Persze, hogy lehet!
2011. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Valami miatt elszállt a gép. Tehát, persze, hogy lehet! Vannak, akik hisznek is! Az ilyenekből élnek a jósok! Amúgy már Kepler is megmondta: A jó jóslatokat megjegyzik az emberek, a rosszakat elfelejtik, és a jós tiszteletben marad!
2011. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

Nézzétek,ez egy egyszerű kérdés volt,nem kell így válaszolni.Azt nem értem,ha valaki nem hisz az ilyenekben,akkor miért nem hagyja figyelmen kívül a kérdést?


Ha te csak azok válaszát várod akik hisznek ebben a hülyeségben, akkor minek teszed fel a kérdést? :D

2011. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha komolyan veszed, akkor lehet.

Be kell tartani a szabályokat is: ugyanazt ne kérdezd meg többször,mert mindig mást válaszol,az elsőnek kell hinni.

Persze ez sem midig válik be, ahogy a személyes jóslás sem.

Én hiszek benne.

2011. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!