Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiatalabb nő nem...

Ha egy fiatalabb nő nem fogadja el egy idősebb férfi tegezését, utal valamire?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Semmire nem utal. Túlságosan elbarátiasodott a mai világ. Mindenki haverja, cimborája mindenkinek.


Ez a nő szimplán csak megtartja a tiszteletet, a három lépés távolságot. Egyáltalán mi alapján akarta az idősebb férfi letegezni a fiatalabb nőt?

2018. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Igen, hogy nem akar lepacsizni bárkivel.


Szerintem teljesen jó az, ha magázódunk, nem halunk bele, mégsem érzi a másik úgy, hogy a "haverjaként" bármit megengedhet magának.

2018. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A munkahelyen szoktak találkozni, de nem ismerik egymást.
2018. márc. 28. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Vannak olyan férfiak, akiket sose tudnék letegezni, még ha kérnék sem. Egyszerűen nem olyan a viszonyunk, és ahogy a többiek is mondták, nem akarok barátkozni. Attól még megadom a tiszteletet.
2018. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem is ismerik egymást, csak látásból, akkor mégis miért kéne tegeznie a nőnek a férfit?


Mellesleg szerintem bunkóság a férfi részéről a tegeződés, ha már feltűnt neki, hogy a nő nem viszonozza. Akkor vegyen vissza, és magázza a nőt mégiscsak.

2018. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szoktam senkit kapásból tegezni, hacsak nem gyerek vagy hozzám hasonló korú. Az, hogy velem egy idősebb ember tegeződik engem még nem jogosít fel arra, hogy én is tegezzem őt, nincs mit elfogadni benne, hacsak nem ajánlotta fel, hogy én is tegezzem őt. Velem majdnem mindenki tegeződik, mert gyereknek látnak vagy azt hiszik, hogy a fiatalok azt szeretik, ha mindenki pajtizik velük, de szép is lenne, ha mondjuk bemennék vizsgára és a professzornak, aki előadásokon tegezett minket úgy köszönnék, hogy helló.
2018. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, arra, hogy nem akar tegeződni. De miért is akarna, egy számára idegen emberrel?
2018. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én simán letegeznék egy nálam sokkal fiatalabb lányt így férfi létemre is jóhogy nem már azért magázzak egy fiatal kis cs..rit mert az ellenkező nem? Azt nem akarjátok, hogy már a magázás mellett még néninek is szólítsak egy nálam akár még 12 évvel fiatalabb lányt hát jól nézünk már ki, komolyan mondom, hogy ez az erkölcs/illem egyszerűen nevetséges!. Hát na nem majd engem egy kis cs...try le fog tegezni!!?? Na persze az idős hölgyeket, urakat mindenképp magázom, mert őket már valóban megilleti a tisztelet. Na nem majd egy 18-20 éves kiscsajjal szemben majd 32 éves fejjel vigyázzba állok, meg még néninek is fogom majd szólítani?? Jól is néznék ám ki.! Na nem!!! Azért itt álljon már meg az a fáklyás menet, és ennyire ne legyünk már szánalmasak!!!.

Na jó persze ezt illetően vannak kivételes helyzetek, de ezt a véleményemet fenn tartom!.

2018. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Kedves előző válaszadó! A te 32 éveddel igenis magáznod kéne a MUNKATÁRSADAT. Aki 20 éves, az egy felnőtt ember. Vagy netán azzal van a problémád, hogy nő? Pont az ilyen emberekkel van a baj mostanában. Te mennyivel érdemelsz több tiszteletet egy másik embernél? Engem a gimnázium óta magáznak a tanáraim, mert bár akkor még gyerek voltam, ezzel is arra neveltek, hogy toszteljem a másik embert. Mindegy, hogy nő vagy férfi, a munkatársaimat, akik nem a barátaim, mindenképpen magázom
2018. júl. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!