Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért képtelenek...

A férfiak miért képtelenek barátságban maradni nővel?

Figyelt kérdés

Mindig elmondom nekik,hogy nem keresek párkapcsolatot és nem is jönnek be, de nagyon szívesen beszélgetek velük,vagy ha kell,segítek bármiben.



Beszélgetünk is, de idővel mindig az van,hogy bepróbálkoznak.Ha rajtam múlna,simán lenne férfi-nő barátság,de ez részükről nem működik.

Miért?


2018. márc. 28. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Mert férfiak.
2018. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én férfiként csak az olyan nőre tudok barátként tekinteni aki nekem nem tetszik :) egyébként ràmis igaz amit leírtàl..egy idő után mindig többet..persze csak ha tetszik az illető:D 25f
2018. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt genetika, belénk van kódolva, hogy párosodni, szaporodni kell. Másrészt én úgy vagyok, hogy barátom van elég, párkapcsolatra vágyom. Ha nem kapom meg akkor minek pazaroljam az időmet?


Nem mellesleg fordítva a nők is ilyenek. Én azt látom hogy kétféleképpen barátkoznak. Egyrészt olyan pasival aki tetszik nekik és reménykednek hátha észreveszi őket másrészt olyan pasikkal akikhez nem vonzódnak de azért a lelküknek jót tesz, hogy valaki odafigyel rájuk.

2018. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Nem mellesleg fordítva a nők is ilyenek. Én azt látom hogy kétféleképpen barátkoznak. Egyrészt olyan pasival aki tetszik nekik és reménykednek hátha észreveszi őket másrészt olyan pasikkal akikhez nem vonzódnak de azért a lelküknek jót tesz, hogy valaki odafigyel rájuk."



hát nagyon más variáció nincs is,mint ez a két eset :))

2018. márc. 28. 23:20
 5/14 A kérdező kommentje:

"Ha nem kapom meg akkor minek pazaroljam az időmet? "


Mert mondjuk egy nő is lehet értékes barát és talán olyan minőségeket is hordozhat, amit más barát nem.

Elvetni azért egy (szellemileg) gyümölcsöző kapcsolatot, csak mert van már elég haver, meg minek, ha nem tudom használni ( párkapcsolat), az eléggé silány gondolatmenetre utal.De persze egy pillanatig sem kötözködöm, csak reagálok és leírom a véleményem.

2018. márc. 28. 23:23
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez az állítás nem feltétlen helytálló, inkább csak részben.. Nekem van egy olyan lány barátom, akivel kb 4-5 éve jóba vagyok, nem volt köztünk soha semmi :D VISZONT én is találkoztam ilyennel, csak egy kis beszélgetésnek indult, amit örömmel fogadtam, de amint eltelt pár hét ,akkor már viszont találkozgatni akart velem az illető.. És ez mostanában egyre gyakoribb. Szomorú dolog sajnos, mivel nekem most sajnos nincs ilyenre időm.. :S


22/F

2018. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
pedig olyan jó lenne, ha kötetlenül barátkozhatnának a nemek :/
2018. márc. 29. 00:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, mivel vannak olyan dolgok, amit nem lehet megbeszélni egy férdivel, vagy kellemetlen lenne és ilyenkor sokkal könnyebb megbeszélni az ellentétes nemmel, aki más szemszögből meg tudja közelíteni a dolgokat :D
2018. márc. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

én pl a férfi barátaimmal beszéltem meg a privát szexuális dolgaikat is, ha pl egy lányt akartak meghódítani,akkor megkérdeztek,vagy ha valami gebasz volt a szexben, arról is beszéltünk, ha kérdeztem, elmondták,hogy a nők pl mit nem csinálnak jól szopás közben, miért nem jó a szex XY-al, ezek mind érdekes infók férfiaktól és nekik is nőktől,sokat lehet belőle tájékozódni.Szóval nincs olyan téma,amit csak barátnőkkel,vagy csak barátokkal beszélek meg. Legalábbis mifelénk. A maszturbálási szokásaikról is tudtam és ha ők akartak tudni valamit a nőkről,megkérdezték. De ugyanúgy beszéltünk az élet más dolgairól is. Nincs tabu téma.



Viszont,aki ismerkedni akar velem,mint nővel,az nem érdektelenül oszt meg velem információkat és ebből mostanában túl sok volt.Ebből lett elegem.

2018. márc. 29. 00:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Mer a nők tudnak ha olyan férfiról van szó aki kb. 10/10? Válassz olyan férfit barátnak aki jobb pali mint te nő. Na az jó barátod lesz mert tudja hogy bármikor kaphat jobbat is mint te.
2018. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!