Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy reagálnál, ha kiderüln...

Te hogy reagálnál, ha kiderülne hogy van egy titkos imádód/követőd?

Figyelt kérdés
Most egy olyan követőre gondolok, amit angolul "stalker"-nek hívnak. Megdöbbennél, esetleg büszkeséggel töltene el?
2018. márc. 30. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki...De tuti nincs.

20l

2018. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Félnék.
2018. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Feljelenteném.
2018. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

@12:33


Mivel jelented fel, te okoska, ha semmit törvénysértő magatartást nem követett el?

2018. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, nekem a "stalker" inkább már zaklatással függ össze, de lehet, én nem ismerem kellőképpen a kifejezés jelentéseit. Engem eléggé zavarna és megijesztene a dolog. Nem tartom normálisnak, ha valaki ennyire fanatikus.
2018. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Egy "stalker" már inkább beteges dolog.


Amúgy max akkor örülnék neki ha valami csinos csaj. De mivel én ronda vagyok ezért kétlem hogy bárki az én imádóm akarna lenni :D

2018. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A stalker szó: mániás személyt jelent, aki titokban követ, megfigyel vagy zaklat embereket.

Ėn nem örülnék neki, ha kiderülne az ismerőseim közül valakiről, hogy ilyet tesz. Ha szimpatikus valaki, akkor azt máshogy is ki lehet fejezni, ha meg információkat akar a másikról,akkor egyszerűbb, ha beszélget az adott illetővel.

2018. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a 'stalker' szó nagyon negatívan hat, ezért biztosan nem örülnék, ha valaki így próbálná a tudomásomra hozni, hogy tetszem neki. Megijednék, és sosem tudnék már nyugodtan elindulni egyedül sehova.

Ha pedig csak szimpla 'imádóm' lenne, akkor valószínű örülnék neki. Persze csak ha nem lépi át azt a bizonyos határt.

2018. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Rettegnék. Félnék, hogy figyelheti minden lépésem, tudja a lakcímem...

A legtöbb titkos imádó sérült, gyilkos, erőszakos hajlamú egyén.

Nem mézes-mázas szerelmi leveles eseteket kell elképzelni.

2018. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nőről lenne szó, akkor csipáznám a dolgot. Ha még zakkant is esetleg, akkor is csipáznám a dolgot, egyben kihívás is lenne:).
2018. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!