Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan reagáltak az ismerőseit...

Hogyan reagáltak az ismerőseitek, barátaitok, család tagjaitok, amikor kiderült, hogy vagdosod magad? Illetve te hogyan reagálnál ha kiderülne egy barátodról?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

mindenki másképp reagál, de a szülők többsége rosszul. eleve olyan családban nem is alakul ki ilyen, ahol van bizalom és kommunikáció a gyerek és felnőtt közt.


ebből következik, hogy az ilyen rossz körülmények közt, rossz szülői reakciót vált ki. szidás, nem érdekli, elviszi pszichiáterhez aki bedrogozza, ezek mind rontanak rajta.


a vagdosás annak a jele, hogy valaki nem tud egy problémát megoldani, tehát az ilyen embernek segíteni kell, ha hagyja.

2014. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előttem szóló.


Nekem nem tudja apám, pont azért, nem nincs olyan viszony...

Barátaim közül van, aki megértette és van, aki nem.

Van olyan barátom, akiről tudom és megértettem. Egyrészt mert ugyanabban a cipőben járunk, de szerintem ha nem így lenne, akkor is megérteném és próbálnék segíteni neki. Így is próbálok, bár kevés sikerrel, mert magamon sem tudok.

2014. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!