Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy azt szeretjü...

Miért van az hogy azt szeretjük aki leszar minket?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Mert mindig az elérhetetlent akarjuk.

Persze te szíved lelked kiteszed érte, bármire hajlandó vagy hogy boldogabbá tedd, ha rossz a kedve mindent elkövetsz hogy jobb legyen. Nem törődve a saját dolgaiddal, azokat félre lököd.. Csak azért hogy neki jobb legyen

És mit kapsz cserébe...?! Azt hogy leszar. El lök magától, nem beszél veled, nem akar találkozni, nem érdekled. De te még így is szereted, és majd bele döglesz hogy ez van.. És mit ad majd cserébe az élet.. Ki tépi a szíved, meg tapossa, aztán élj úgy tovább.

2018. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Azt csak te tudhatod, hogy ti miért vagytok ilyenek. Majd egyszer felnősz, és nem lesz ilyen problémád. ;)


[link]

2018. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pontosan így érzek most, kérdező.

Egyetértek az elsővel, és szerintem azért is, mert "szeretünk" szenvedni. Ilyen a viszonzatlan szerelem is: fáj, de akarjuk. És mert a szívünk sokszor hadban áll az eszünkkel. Az egyik tudja, mit kellene tenni, de a másik máshogy érez.


Olvasd el Juhász Gyula: Szerelem? című versét, szerintem nagyon szép és elgondolkodtató.


"Én nem tudom, mi ez, de jó nagyon.

Fájása édes, hagy fájjon, hagyom."

2018. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Hát te lehet,hogy azt szereted.

Valami társfüggő beteg lehetsz.

2018. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretjük azt, aki leszar. Legalábbis egészséges, felnőtt emberek nem erre izgulnak.
2018. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán azért szeretjük azt, aki lesz*r minket, mert abban reménykedünk, hogy a szeretetünkkel képesek leszünk megváltoztatni, hogy majd ő is szeretni fog minket.
2018. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem szeretem az ilyet.
2018. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feltételem azért,mert általában az emberek szeretnek figyelmet,szeretetet kapni.Ha megkapják,akkor már nem érdekes.Ha éhes vagy,csak addig érdekel a kaja,amíg jól laksz.Aki sokat foglalkozik a másikkal,az folyamatosan jól lakatja azt a figyelmével.Aki meg leszja,az csak odadob neki néha kajadarabokat,de közben folyamatosan éhesen tartja.
2018. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megesik az ilyesmi. Van úgy, hogy azt szereted, aki leszar,közben meg leszarod azt, aki téged szeret. Az érzelmeit, nem igazán tudja irányítani az ember.
2018. ápr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 40 feletti szűz férfi ismerősöm. hiába próbálkozik nőknél, nem jön össze semmi. egyszer volt belé nagyon-nagyon szerelmes egy fiatal nő igaz, még mindketten fiatalabbak voltak, a nő kb. 5 évvel fiatalabb a férfinél, és a férfinak NEM kellett a nő.

írd és mondd, nem kellett neki egy teljesen átlagos nem csúnya, érzékeny nő. Pedig soha nem volt senkije sem azelőtt, sem azóta. Gondolom, sajnálja magát, de azt nem veszi észre, hogy ő is ugyanúgy elhajtott mást.

2018. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!