Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti mennyire vagytok...

Fiúk! Ti mennyire vagytok magabiztosak és határozottak egy lány előtt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy izgultok, amikor tetszik egy lány és először beszélgettek vele, vagy hívjátok el valahova? Vagy egy csók előtt?
2018. ápr. 7. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Minek a csók?

Cigiszagos csókot akarsz?

A mai vilàgban szinte az összes 15 körüli cigizik.

Pfúj!

2018. ápr. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Beszélgetésnél nem izgulok, és ha el kell hívni akkor se gyakorlatilag olyan mintha bárki mással csinálnád ezeket, na de jön a csók ott azért kicsit izgulok, hogy akarja e biztosan és hogy jó lesz e
2018. ápr. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sosem izgultam.


Volt, amikor kicsit szorongtam, stb, de akkor nem érdekelt a csajozás, csak a hirtelen jött hormonos hatások miatt nem tudtam mire vélni az érzéseimet-vonzalmat egy lány társaságában. Aztán mire rájöttem, hogy mi ez, hogyan működöm és miért, és elkezdtem vágyni is az ismerkedésre-szerelemre, addigra már nem szorongtam. Magabiztosan beszéltem azokkal, akik tetszettek. Nem izgulva, hanem izgatottan, kíváncsisággal vártam mi fog történni. Mindig várom, hogy megtudjam mi rejtőzik egy vonzó külső mögött. Élvezem a flörtöt, humort, incselkedést, stb... Aztán amikor jött a csók, akkor már tényleg csak az maradt, hogy megéljem a dolgot a jelenben, és ne gondoljak semmi másra.

2018. ápr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1, Állandóan önbizalomhiányban szenvedek; 2-3, Nem hívom el sehova, mert addig el sem jutok.
2018. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem, pont ezért volt általában több sikerem a barátaimnál, pedig különösen jól sem nézek ki, és gazdag sem vagyok, azonban úgy tapasztaltam, hogy ezek mögé a kifogások mögé csak azok bújnak, akik nem tudják, hogy kell közeledni a másik nem felé, mivel egy normális lányt le lehet venni a lábáról a megfelelő stílussal és önbizalommal.
2018. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a lány iránt puszta szimpátia volt,akkor nem igazán izgultam,természetesen tudtam viselkedni a közelében. Viszont ha kezdtem megkedvelni,vagy netán szerelmes is voltam (későn szeretek bele valakibe) akkor gyakran volt,hogy az első kezdeményezésnél halálra izgultam magam,vagy amikor először kell randira hívnom,az első csók elött. Szóval mikor még nem tudom mire számítsak és kezd egy mélyebb érzelmi alap kialakúlni,akkor szoktam izgulni,pedig nem egy 15 éves tini vagyok,de mégis,van hogy beleremeg az egész testem ilyenkor. Furcsa.
2018. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha egy lány bejön, nagyon gáz vagyok, semmi önbizalom...
2018. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semennyire.

17f

2018. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!