Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szeressem meg magam?

Hogyan szeressem meg magam?

Figyelt kérdés

Annyira szerencsétlennek és lúzernek tartom magam! Kb alig akarnak velem barátkozni, kezdeményezni sem merek, mindig úgy érzem, hogy kinevetnek mások! A fiúk is messziről elkerülnek. Mit tegyek ez ellen?

16/L



2018. ápr. 5. 20:08
 1/9 A kérdező kommentje:
És mindig irigykedek más lányokra, hogy mennyire szépek, viccesek, vidámak, én meg nem tudok ilyen lenni.
2018. ápr. 5. 20:10
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Mivel lány vagy, gondolom elég normálisnak lenned és nem lesz gondod önszeretettel.

Csak még fiatal vagy és nem zsongtak még körbe. Majd idővel...

2018. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szociális fóbiád van, el kellene menned szakemberhez.
2018. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert jól érzem magam társaságban, de sokszor elbizonytalanodom.
2018. ápr. 5. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát kezdésnek ne tartsd magadnak szerencsétlennek meg lúzernek, mert az csak olaj a tűzre és ha egy kicsit az is vagy (mint minden ember kb) akkor a végén te is elhiszed és akkor aztán baszhatod. Attól hogy nem akarnak veled barátkozni még lehetsz te normális meg jó fej is. Én is nagyon sok mindent hittem eddigi életem során aminek a feles se volt igaz, nem érdemes ilyeneken rágódni. Lépned kell valamerre, mert aki mindig félve ember az csak félember. A fiuk meg jönni fognak nyugi, ha adsz alap szinten magadon és kedves és vidám vagy az már fél győzelem. Persze fontos az összehatás, és a kisugárzás is. De ez utóbbiakat csak a környezeted látja h milyen is. Tulajdonképpen sokat nem tehetsz, figyelsz magadra nem rágódsz annyit nyitott és vidám leszel és nem busulsz butaságok miatt :)
2018. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4/5:

Egy próbát megér :)

2018. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De hogyan legyen kisugárzásom?
2018. ápr. 5. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ugyan ez történik velem...

Szerintem Sz*rjál rá engem sem érdekel :))

2018. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ennek nincs direkt receptje, és alapból nem tudjuk hogy a tied milyen úgy általában mert nem ismerünk és nem láttunk még. De ez egy olyan dolog amit csak magadtól tudsz majd kialakítani.
2018. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!