Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó magunkra tetováltatni...

Miért jó magunkra tetováltatni a kedvenc bandánk logóját, dalszövegét?

Figyelt kérdés

A rajongást abszolút megértem, 12 évesen totál szerelmes voltam David Beckhambe, és engem is érintettek meg számok. Ezeket kinyomtattam, felragasztottam a sulipadra, kiragasztottam a falamra stb, még tetoválható koromban is, de valamiért sohasem jutott volna eszembe, hogy egy éppen aktuális felkapott és kedvenc bandám logóját pl AK26 vagy ami most még divat Children of distance szövegéből bármit is feltetováltassak.


Természetesen nem ítélek el senkit emiatt, nekem is van tetoválásom, de csak motívumok.

Viszont érdekel, hogy mások milyen indíttatásból tetováltatják magukra tömegesen pont az ak26 logóját (én is szeretem a bandát) vagy a children dalszövegeit.


Ez már ugyan nem tartozik a kérdésemhez, de sokszor a neveket sem értem. A szerelmesekét és a családtagokét még hagyján, de a barátnőkét, meg a barátnő gyerekének a nevét... Komolyan... van egy ismerősöm aki a hátára varratta hatalmas betűkkel 7 barátja/barátnője nevét, meg még az egyik barátnője akkor még csak 1 éves kisfia nevét is.


Nem totálisan megbánás szagú már az első pillanatban?


2018. ápr. 7. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó, mert amikor időskorodban demens leszel, és nem emlékszel semmire, az unokád meg kérdezi, milyen zenék voltak fiatalkorodban, csak levetkőzöl, és már olvashatja is a listát.
2018. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Szeintem mindenki azt varrat magára, amit akar. Ha megbánja az ő baja, nem az enyém, nem is a tied. Engedd el, ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben, mások hülyeségén fennakadni tök fölösleges.
2018. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: :DD

Második: igazad van, igaziból nem akadok fönt rajta, mert én is bármikor megbánhatom a terveztetett tetoválásaimat, meg át is lehet üttetni.

Csak ma pont láttam megint egy új hatalmas AK26 tetkót a facebook oldalukon, aztán azért rémlett fel bennem a kérdés.

2018. ápr. 7. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!