Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt, hogy nem...

Miért érzem azt, hogy nem szabadna jól kinézzek, azért, mert az a férfi, aki tetszik más nővel van?

Figyelt kérdés
Régebben érdekeltem őt, de valahogy nem jöttek össze a dolgok. Most lassan 2 és fél éve együtt van egy hozzá képest kislánnyal. Nem vagyok irigy egyikre sem, mert a csajnak olyan jelleme van, ami számomra nem megnyerő. Nem mondom, hogy nem érdekel a srác, mert még mindig nagyon bejön, de az a baj, hogy az utóbbi időben megváltoztam külsőre. Fel merek olyan ruhákat venni, amik dögösebbek ugyan, de nem rib.ancosak. A baj az, hogy nem merem felvállalni magamat, ha tudom, hogy a srác is ott lesz azon a helyen, ahova én megyek. Kellemetlenül érzem magamat, ha nem vagyok olyankor szürke kisegér, viszont ha szürke kisegér vagyok, akkor azért érzem magam rosszul.
2018. ápr. 10. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Racuppannal a fszara miutan mas puncijaba rakta 2 even keresztul, hat engem ezek utan mar tuti nem erdekelne.
2018. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jól teszed ha tekintettel vagy rájuk és nem akarod lecserélni a lányt mellőle..


nemtom mit tegyél, hogy jól érezd magad de kívánom kapj egy sokkal jobb srácot akivel megjelensz ilyenkor..

2018. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kellene kezdened kaksizni a srácra. Egyszer próbáld ki, hogy felveszel egy neked tetsző ruhát, amikor tudod, hogy ő is ott lesz. Aztán megint és megint. Nem azé’ mondom, hogy na akkor majd biztos elcsábul, hanem, hogy szokd meg, hogy nem szégyelled magadat. Nincs mit szégyellned. Komolyan megéri, hogy valami srác miatt ne érezd jól magad a bőrödben?
2018. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!