Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan pasiról, aki 30 éves, sohase dolgozott még,8 általánosa van, szüleivel lakik és még mindig szűz?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 17:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem szereti az embereket, szociális fóbiája van.
2018. ápr. 13. 19:15
 12/17 anonim ***** válasza:

Azt hogy annál még nekem is magadabb a végzettségem, pedig fele enyi idős vagyok. És, hogy lusta.

A szociális fóbiát megértem. Azt is, hogy a szüleiddel laksz és még nem volt senkid.


Hogy hogy nem tanultál tovább? A tankötelezettség 16 éves korig van. Buktál?

2018. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem az embereket, attól még ellehet menni dolgozni. Nekem is szociális fóbiám van, igaz annyira nem súlyos, ez alatt azt értem, hogy nem leszek rosszul vagy ilyesmi. Az emberek előtt sokszor indokolatlanul zavarba jövök, leblokkolok, a vérnyomásom magas lesz. De dolgozok. Nekem se volt barátnőm egyébként, 29 éves vagyok.

Kezdjél magaddal valamit, mi lesz veled ha szüleid meghalnak.

2018. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A szüleim halhatatlanok!!!! :D


Nehéz az érettségi :)

2018. ápr. 14. 01:41
 15/17 anonim ***** válasza:
Halhatatlanok, persze... Gondolom nagyon jól elvagy a komfortzónádban. Nézz a tükörbe, nézd meg az apró szarkalábakat a szemed körül(30 évesen mosolygásnál már látszik), nézz bele a nadrágodba, és gondolj bele; még azelőtt elhervad a tested, hogy használatba vetted volna. Ez nem rémiszt meg?
2018. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem :D
2018. ápr. 14. 16:59
 17/17 anonim ***** válasza:
Az érettségi nem nehéz. Egy kettest simán össze lehet hozni. Van munkád?
2018. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!