Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nagyon ciki a...

Szerintetek az nagyon ciki a mai világban, ha még 20 évesen azért vagyok szűz, mert az "Igazira" várok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 15:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2017. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
29%

Valahol igen, de csak azután ha kitudódik. Ma már úgymond eltűnt az "igazi" jelentése.

Nincs garancia polgári emberek között hogy egyik vagy másik nem keres idővel mást.

Olyan családokban volt divat az igazi kivárása, ahol a vagyon és a rang döntött.

2017. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

2-es. Régen minden családban ez volt a divat, nem csak a gazdagoknál. Amelyik lány nem szűzen ment férjhez, attól volt, hogy elvált a férje.

A mai világban azért ciki, mert a média és akiket befolyásol, a szexet tartják a legfontosabbank, ami nélkül nem lehet élni.

2017. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Elég szomorú, ha az ciki, hogy valaki nem rib.nc. Semmire nem tartom az olyan lányokat, nőket, akik 18 éves korukig több, mint 2 emberrel dugtak. Mondjuk 18 felett sem ártana több tartás.
2017. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%
Nem ciki, csak nettó hülyeség. Én pl. várhattam volna 31 éves koromig. Hát a f....t. Már bocs.
2017. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
25%
igen ez nagyon ciki
2017. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
44%
Ez olyan, mintha kitalálnám, hogy házasságig nem eszek húst. Meglehet oldani, csak egészségtelen.
2017. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Érdekes,elgondolkodtató válaszok születtek. Köszönöm!
2017. okt. 8. 16:46
 9/31 anonim ***** válasza:
45%
Az egész élet egy tanulási folyamat. Szerintem adj esélyt magadnak tapasztalatot szerezni. Ha jön az igazi, majd akkor "elkápráztatod".
2017. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Az igazi paszulyra vársz. Nincs ebben semmi paszulytalan, de azért ne csak a paszuly legyen a fő szempont, mert paszulyból sok van, de kevés kompatibilis paszuly van az ízléseddel. Várj csak, az igazi paszuly, már el is indult a meghódításod rögös útjára.
2017. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!