Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy egy olyan lány évfolyamtársam jelölt be facebook-on, akivel egyszer nem beszéltem még?

Figyelt kérdés
Nemrég bejelölt egy csaj, akivel egy évfolyamon vagyunk, de az is teljességgel kizárható, hogy tetszek neki, mert vagy 5-10 centivel magasabb nálam (én vagyok az alacsony), ráadásul sovány és kisfiús külsejű is vagyok, így tuti nem azért jelölt be, mert többet akarna tőlem. Csak látásból ismerhet, de én meg nem írtam neki, mert mit is írhatnék, mikor soha nem beszéltem vele. Szerintetek mi oka lehetett arra, hogy bejelöljön fb-on?

2018. ápr. 14. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg iskolában sokszor látott már, vannak közös ismerőseitek és ezért meglátott, bejelölt. Nem biztos, hogy akar valamit, szerintem ne gondold ennyire túl.😆
2018. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Hát nem tudom, nekem fura lenne valakit bejelölni, akivel egy szót nem váltottam.
2018. ápr. 14. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Vannak akik szinte gyűjtik az ismerősöket. Mindenkit bejelölnek, akit már egyszer is láttak. A boltost, a postást, az utcában lakót, akivel időnként összefut...
2018. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne gondold túl, bejelölt mint bárki mást, ez nem egy szerelmi vallomás...
2018. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
+1 ismerős kellett neki, ennyi.
2018. ápr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hát nem tudom, nekem fura lenne valakit bejelölni, akivel egy szót nem váltottam."

Te jó ég,hol élsz te?Napi szinten emberek milliója jelöl be számára ismeretlen embert úgy hogy valójában az égvilágon nem akar tőle semmit.Biztos lehetsz benne,hogy csak a faceboork ismerőslistáját akarta bővíteni veled.

2018. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!