Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, Facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, Facebookon bejelöltem de nem jelölt azóta se vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a lány ugyanabba a suliba jár mint én. 1 évvel idősebb ő 11.es. Nem egy nagypofaju szóval olyan ismerősei vannak akiket valoban ismer. De vannak olyan ismerősei Facebookon a suliba akikkel életbe nem beszélt fiatalabbak meg a nagypofajukrol híresek. Én másfél éve járok a suliba. A szembe lévő terembe a folyosón. Szinte mindennap látom. De miért nem jelöl vissza?? Lehet nem tudja a nevem de szerintem fura h másfél év alatt fél füllel se hallotta hogy hívnak? Vagy mi okból nem jelöl vissza?
2017. ápr. 9. 07:59
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia kedves kérdezö ere csak egyet tudok neked mondani hogy ne fb próbáld fel szedni hanem menj oda hozá És hívd el egy kolára vagy egy moziba vagy stb .....!
2017. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

"szóval olyan ismerősei vannak akiket valóban ismer ".

Téged ismer?

2017. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Szóval az ismerősei nagyrészét ismeri, de vannak olyanok a suliba a nagypofajuak akikkel senki nem áll szóba. Szóval őket így látásból ismeri. Engem is látásból ismer mert minden nap osszetalalkozunk a folyosón. Szerintem az a gond hogy nem névről ismer
2017. ápr. 9. 08:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel magadról fotót, vagy ami mégjobb, menj oda szeméjesen. Sokkal kockázatosabb, de sokkal jobb benyomást tehetsz.
2017. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 beaprincess válasza:
17%
vissza se jelöli oszt menjen oda? elutasitja oszt menjen oda? max menj oda kérd számon ha elkezd vergődni tépd ki a fülibül afülbevalót
2017. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az eggyetlen dolog, hogy én facebookon ismerkedek egy lánnyal az az hogy sok a közös bennünk és a 200+ km
2017. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felreertitek. Nem Facebookon akarom felszedni hanem zavar h egyáltalán vissza se jelöl.
2017. ápr. 9. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen képeid vannak facebookon, vagy van-e egyáltalán képed, ha nincs képed akkor ne lepődj meg, hogy nem jelöl vissza, ha meg van, akkor lehet csak nem ismer meg rajta, illetve még egy opció, hogyha van képed, hogy nem tetszel neki, ennyire egyszerű...
2017. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!