Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy hogy egyre...

Miért érzem úgy hogy egyre távolabb kerülök mindentől?

Figyelt kérdés

Naszóval

18 éves fiú vagyok és hát nem találom a helyemet,illetve már megtaláltam,csak mintha kezdeném elveszíteni

már van egy kialakult baráti köröm,voltak/vannak hobbijaim,van barátnőm is már 11 hónapja

és az a helyzet,hogy már alig beszélek valakivel,az emberek akiket a barátomnak hittem szépen eltávolodnak tőlem

Nagyon szerettem a társaságot és jól is éreztem magamat de már kezdem kerülni,mert nem érzem jól magam emberek között

már nem élvezek semmit amit eddig szerettem csinálni

persze vágyom az új és érdekes dolgokra és ha találok valamit azt nagyon gyorsan megunom

semmi sem tud lekötni már lekötni

nagyon kívülállónak érzem,egyedül a barátnőmmel érzem jól magam,bár mostanában nagyon sokat balhézunk

előjött megint az inszomniám,alig alszok mostanában,csak 2-3 órákat és nagyon sokat betegeskedek

semmi motivációm sincsen,se céljaim

csak vagyok,de nem érzem hogy élnék és halálra unom magam és nagyon egyedül érzem magam,hiába vannak nagyon sokan körülöttem és mellettem

az nem igaz,hogy rosszul érzem magamat és hogy sz*rul lennék

de nem vagyok jól,érzem hogy valami nagyon nincs rendben és csak rosszabbodik

és bocsi a regényért



2018. ápr. 15. 22:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Javítás:

A kocsira ment el még plusz másfél évem.

(Bocsánat, telefonról írok.)

2018. jún. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!