Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a helyzet a pedofil nőkkel?

Mi a helyzet a pedofil nőkkel?

Figyelt kérdés

Igaz lehet-e, hogy pedofil nő is van annyi, mint férfi, cak rejtettebb az egész jelenség?


Egyrészt a nők szexualitása eleve kevésbé "erőszakos", mint a férfiaké, másrészt a társadalom számára természetesebb, hogy a gyerekekkel a nők foglalkoznak. Ezért, ha ilyen parafíliájuk van, rejtettebben tudják kiélni is. Szerintetek?



2018. ápr. 17. 09:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ez kb mind hülyeség.

Eleve a szaporodási ösztön a férfiakban van meg kifejezetten határozottan, ez váltja ki az egyéb parafíliákat is.

A nők körében szerintem ez egyszerűen nem létezik.

Vagy ha van is, akkor nagyon kis számban és az ki is tudja élni anélkül is, hogy kiderülne...

2018. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Azzal nem értek egyet, hogy a szaporodási ösztön inkább a férfiakban van meg, a nőkben is ugyanúgy megvan, csak a jellege más.


És igen, pont arról beszélek, hogy a nők rejtettebben ki tudják élni, ezért nem derül ki és ezért is tűnik úgy, mintha a nőket kevésbé érintené ez. lehetm hogy valóban kevésbé érinti őket, de nem annyira, mint azt általában gondolják.

2018. ápr. 17. 09:08
 3/32 anonim ***** válasza:
77%

1-es, ja, nem létezik...

Azért van tonnaszámra pl az USA-ban, hogy tanárnő élt szexuális életet valami 10-en éves díákjával.

Európában, meg az összes többi országban azért nem hallasz róla, mert az USA-ban már két fngásért is leperlik rólad a gatyát. Illetve magam is tapasztaltam, amikor fiatal voltam, 10-en éves, hogy idősebb nők simán megfogtak, nyúlkáltak, stb.

De persze, egy fiú csak örül ennek, én is így voltam vele, nem is érdekelt.

Csak dühítő az, amikor álszenteskednek bizonyos nők, hogy nem, ilyen nincs, ők nem....meg honnan a fszomból tudják, a többi nő hogyan viselkedik?

2018. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez több szálon fut.

Igazából nekem is volt ilyen, hogy nyúlkált egy barátom anyja, egy másik meg elég látványosan alul öltözött.

Viszont ahogy írták, bejött, szal....

A tanárnőket nem keverném ide. Ott nem klasszikus pedofíliáról van szó.

2018. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%

3: USA-ban olyan történetek szoktak lenni, hogy huszonéves bombanő tanárnő van a 16 éves diákjával.

10 évesekről nem nagyon volt szó.

Szóval ne ferdítsünk.


Kérdező: Ritkább a nőknél, nem pedig rejtett. Ugyanúgy, mint a felnőtt szexuális erőszaknál, és a családon belüli erőszaknál (amiknek az áldozata nemcsak nő lehet, férfiak férfiakat is bántank) az elkövetők jóval nagyobb hányada férfi.

Biztos van rá tudományos magyarázat is. Gondolom, vannak biológiai, de társadalmi okai is annak, hogy ez így van.

2018. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Diák koromban kifejezetten sajnáltam hogy nem találkoztam velük. XD
2018. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Én nem az erőszakos esetekről beszélek, hanem azokról, amelyeknél nincs erőszak.


Ha egy babysitter (tipikus női foglalkozás) "úgy" simogatja meg a gyereket, soha nem derül ki.

2018. ápr. 17. 09:37
 8/32 anonim ***** válasza:
4%

7: ez is erőszak


De ezt felesleges nőkre lebontani. Ennyi erőből nézhetjük a férfiakat is. Ők is tudnak ilyet csinálni. Pl. amikor legutóbb nőgyógyásznál voltam, az orvos megsimogatta a combomat.

2018. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%
Van,ritkább és van egy olyan változata, ami nem is nevezhető annak, inkább egy perverziónak: amikor kisgyerekét - majd egyre nagyobb gyerekét maga mellett az ágyban altatja az anya(vagy/ és apa) és éjjel is cirógatja édesgeti a már kamaszodó gyerekét - mondván hogy nem tud elaludni az ágyában (nem hát, mert kezdettől fogva nem szoktatta a saját kiságyába) vagyis saját önző vágyait a normális nevelés fölé teszi (erre pont nem lenne szüksége a gyereknek) és ezzel a perverzióval tönkreteszi az életét, adott esetben úgy, hogy az képtelen lesz egy normális párkapcsolatot kialakítani. Itt a gyakorin is sok ilyen tönkretett lény van - aki most lepontoz és kijelenti, hogy így volt náluk is, de kösz, jól van. Mert van aki helyreáll ebből, van aki megsérül - kiszámíthatatlan a sok faktor hogy áll össze. És - noha az életét tönkreteheti-, az egész a jog szempontjából rejtett - mert nem is lehetne ellene fellépni úgy, mint pl egy utcán elrabolt gyerek esetében.
2018. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

8-as, de pont azt feszegetem, hogy az ilyen rejtett vagy kevésbé rejtett simogatásoknál nincs különbség férfi és női elkövető közt. Csak egy nő kevésbé gyanús egy ilyen helyzetben.


Sok esetet láttam, hogy anyuka, óvónő, stb. ölében ül kisgyerek és a combját simogatja. Ki dönti el, hogy csak szeretetből vagy mást is érez?


Férfi ölében gyerek meg már eleve gyanús.


Nyilván az egyértelmű, amikor férfi az elkövető és behatolás is történik, de én nem ezekről az esetekről beszélek.

2018. ápr. 17. 09:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!