Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktátok Jézust elképzelni...

Ti szoktátok Jézust elképzelni különböző hétköznapi helyzetekben?

Figyelt kérdés
A minap a buszon foglaltam a helyet egy barátomnak, és elképzeltem, hogy Jézus vajon foglalná-e vagy átadná-e bárkinek...

2018. márc. 3. 15:32
 1/9 Alain Delon ***** válasza:
65%
Hogy maszturbálna, hogy szarna, ilyesmi?
2018. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Biztos nem foglalná a helyet. Nem szeret ülni. Multkor mondta, miközben kábelt fektettem.
2018. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy elképzelném. De biztos akadt már rá példa. Sok mindenkit képzeltem már sokféle helyzetbe, nyilván Jézust is már elképzeltem.
2018. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Olykor, amikor látok nagyon szegémy éhező, szenvedő embereket, családokat vagy gyerekeket, akkor elgondolkodom azon, hogy ez akár a jesszuska is lehetne, akkor talán leesne a faterjának is, hogy ez így biza’ nem pálya. Viszonylag sokat segítek egyesületeknek és a párommal támogatunk egy nagymamát, aki a három éves kisunokáját neveli közmunkából stb, mert a lánya meghalt, apuci meg lelépett valahova.


Rajtuk kívül még pár helyre be-besegítünk, de idézve egy koncentrációs tábori sort: “ Ha isten létezik, akkor könyörögnie kell a megbocsátásomért! “

2018. márc. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 János114 válasza:
36%

Szerintem átadná .

És ha betelt a busz akkor a saját helyét is átadná a barátjának .

2018. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5: Szenvedés nélkül hogyan tapasztalhatnánk meg az örömöt?
2018. márc. 4. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nos, kedves kérdező. Nem kell szenvednem ahhoz, hogy a gyermekem első lèptei boldoggá tegyenek.
2018. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Olykor, amikor látok nagyon szegémy éhező, szenvedő embereket, családokat vagy gyerekeket, akkor elgondolkodom azon, hogy ez akár a jesszuska is lehetne, akkor talán leesne a faterjának is, hogy ez így biza’ nem pálya."


Azért kérdeztem, mert a világban szükség van erre is. Ha nem lennének ilyen példák, akkor hogyan lehetnének az említett emberek, vagy akár te boldogok, hogyan értékelhetnék az örömöt? Az élet nem lehet kizárólag fekete vagy fehér. Az egész egy színkavalkád. És ez így van jól.


"Nem kell szenvednem ahhoz, hogy a gyermekem első lèptei boldoggá tegyenek."


Hmm? Megszenvedtél azokért a léptekért. Így lehetsz boldog.

2018. márc. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!