Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom magam megjavítani...

Hogy tudom magam megjavítani az iskolai sérelmek után?

Figyelt kérdés
Iskolában (közép és általános) folyton bántottak. Annyira alacsony lett az önbizalmam, hogy nem tudom magam elképzelni egy lány mellett :\ Úgy érzem, hogy ha nekem egy barátnőm lenne az egy jó meme lenne de soha életben nem tudnék velük mit kezdeni, mert rohadtul szégyenlem önmagam, mert suliban 12 évig azt hallgattam, hogy én úgy ahogy vagyok rossz vagyok, bárcsak ugrottam volna le a szakadék széléről, hogy nézek ki, stb..... Egyszerűen nem tudok érvényesülni az életben. De pár hét és ennek vége, jön a nagybetűs élet, és nem így kéne nekikezdeni. Pszichológushoz nem akarok elmenni. Viszont elég rossz úgy élni, hogy arra várok, hogy mikor fognak belém kötni újra vagy mikor aláznak meg. Hogy tudom magam áttenni ezeken gyorsan?

2018. ápr. 18. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem akarsz pszichológushoz menni?

Pontosan ilyen problémákra való.

2018. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen magam akarom ezt megoldani,
2018. ápr. 18. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Láthatóan nem sikerült, különben ez a kérdés sem született volna meg.
2018. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Engem is végig kiközösítettek suliban. Ha szeretnél beszélgetni,írj nyugodtan. :) 21N
2018. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan ezt éltem át mint te.

Mindig mikor elmentem egy ember mellett vártam a beszólást, piszkálást. Majdnem gyomorfekélyem lett az idegtől és a félelemtől.

Pl egyedül nem mertem boltba menni, sírtam éjjelente miért bántanak. Tényleg próbáltam láthatatlanul élni a suliban.

Érettségi után 50 nap boldogságot tartottam. Egy finom süti, jégkrém, napozás és jó könyv :)

A zene sokat segít még, nekem me busta adott erőtt pedig az anime sorozatok zenéinek a függője vagyok.

2018. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=TmKynWXqxTw


Bocs, de a kérdés után rögtön ez ugrott be, viszont hátha egy apró mosolyt csal az arcodra. :)

2018. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!