Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen sokáig élnek/éltek...

Milyen sokáig élnek/éltek benned a régi munkahelyeden kapott sérelmek?

Figyelt kérdés
Ilyenkre gondolok hogy megalázóan beszélnek veled, hülyének néznek vagy egyéb pszichoterror módszerek.
2017. febr. 26. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A mostani helyem elég jó, bár vannak ritka szar napok, de szerintem felmondás után 1-2 héttel már le se szarnám, max. eszembe jutna, hogy mitől szabadultam meg és de jó, de különösebben nem mozgatna meg.
2017. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha eszembe jut de nem foglalkozom vele napi szinten.
2017. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az embert nem engedik dolgozni, mert irigyek a sikerekre, az az ember élete végéig megmarad, mert nem érti, hogy egy társadalomnak miért jó az, ha a munkaképest és alkotóképest nem engedik dolgozni, alkotni.
2017. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Voltak olyan helyzetek, ahol szinte azonnal sikerült revansot vennem, de ahol nem, ott néha évekig is eltartott. A lényeg mindig nálam a bosszúvágy, és lehet kicsit pszichopata vagyok, de nálam néha évek múlva is előjöhet a megtorlás. Persze ne érts félre, nem úgy értem, hogy egyszer csak bele fojtom a mosdócsészébe az illetőt, hanem úgy, hogy ki bírok várni éveket, míg jön egy olyan alkalom, hogy én alázzam meg a másik felet. Kivárom a gyenge pillanatát. Például azt ,hogy olyan helyzetbe kerül ,amiben egyszerűen nem segítek, vagy épp úgy nézem hülyének, mint ahogy ő tette korábban velem. Mert mindenki esendő, mindenki hibázik, csak ki kell várni.
2017. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Többségében csak pár percig. Aztán dolgozunk tovább. Szerintem alapból ez a titok nyitja, hogy nem állsz le ezeken bosszankodni.
2017. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Évek múlva is eszembe jutnak, de tanultam belőlük. Bosszút nem akarok állni, bízom abban, hogy az élet megteszi helyettem. Most már a munkába álláskor észreveszem, ha pszichoterror van kilátásban, és váltani tudok. Tökéletesen korrekt munkahely nyilván nincs, de meg lehet találni azt, amelyik még viszonylag belefér az ember igazságérzetébe.
2017. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést ma én tettem fel, de még mielőtt megláttam volna ezt a a kérést, szóval nem ez szülte. Lehet Vasárnap többen agyalunk ezen, mikor remegve várjuk a Hétfőt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2017. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nem mindegy, hogy ezt kollégától kapja az ember vagy a felettesétől. Kollégától nem esik olyan sz#rul, mint attól, akire elméletileg fel kéne néznem, mert ő az etalon.
2017. febr. 26. 12:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Én általában benyögöm egy vezetőnek hogy kérem a papírjaim azt lépek lefele.


Megmondom őszintén nem vagyok ilyen szerencsétlen lélek, akiben egy "nő veszett el valahol", de ha sok a személyeskedés annak nincs sok értelme, én ahhoz tartom magam hogy munkahelyen dolgozunk, és a végén felmarkoljuk a pénzt. persze lehet haverkodni, de ha mindenki a másik anyját szidja, és semmire sincs pénz, akkor lépek lefele, komoly diplomám van, valahova mindig felvesznek.


Szerintem az nem munkahely ahol mindenki sértegeti a másikat, 5% munka 95% másik szivatása, ez a munkanap, stb.

2017. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Szerintem az nem munkahely ahol mindenki sértegeti a másikat, 5% munka 95% másik szivatása, ez a munkanap, stb."


Mint ahogy az sem éppen egy vezető, aki nem hajlandó normálisan lekommunikálni a kívánalmait, helyette alázóan beszél az alkalmazottaival.

2017. febr. 26. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!