Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyikek lennétek, esetleg...

Ti melyikek lennétek, esetleg vagytok inkább?

Figyelt kérdés

Akik otthon ülősek, a tanulásért élnek, de néha elmennek egy-egy házibuliba, vagy barátokkal hetente egyszer beülnek valahova. Vagy inkább akik mennek ide-oda egész nap, bőven van szociális életük, nagy bulikba járnak, de a tanulásra is fordítanak időt.

Szimpla kérdés.


2018. ápr. 18. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem választás kérdése, valaki vagy egyik vagy másik. Vagy intro-, vagy pedig extrovertált.


Én előbbi vagyok, de ha választhatnék sem változtatnék semmit, sok barátom ugyan nincs, de jó nekem így.

2018. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor maradj is ilyen, ha jó neked :)
2018. ápr. 18. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem semennyi szociális életem nincs és egy barátom sem. Én tényleg szinte mindig csak itthon ülök. Nagy ritkán szüleimmel megyünk valahova és ennyi.
2018. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első. Tanulni sose szerettem, buliba járni sem, ja, volt, hogy beültünk ide oda, meg nézelődtünk, de untatott már egy idő után, szeretek magam lenni.
2018. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, de néha szívesebben lennék a második, itt a néha a kulcsszó, mert hosszútávon nem tudom elviselni az embereket.
2018. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
2.
2018. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a lakóhely is hozza. Nem mindegy ugyanis, hogy egy karakószörcsögi kisvárosba születtél vagy egy világvárosba pl New York. Egy akkora városban már jobban elmosódik az intro-extro vonal hisz ha szeretsz étterembe járni ahol rajtad kívűl sokakkal tudsz ismerkedni is akár akkor te most melyik vagy? Hisz nem mehetsz be az étterembe úgy, hogy téged zavar a sok ember és rajtad kívűl küldjenek ki mindenkit. Akkor most extro vagy introvertált vagy ? Szerintem mindenkiben van mindkettő csak a számunkra hasznos időtöltést kell megtalálni.
2018. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor én szerintem ambivertált vagyok. Néha jól esik, ha egyedül vagyok a gondolataimmal, viszont hamar beleunok, és rögtön társaságra vágyok. Szóval több bennem az extro-, de vannak introvertálthoz illő hangulataim is.
2018. ápr. 18. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Semelyik. Ha a 2 közül kéne választanom, akkor az első, de én egyáltalán nem járok bulizni, felfordul a gyomrom a hangos helyektől :D
2018. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!