Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti képesek lennétek bűnöző...

Ti képesek lennétek bűnöző életet élni ha nyomorban élnétek és nemvolna ki út? ( Elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

Ha nemlátnátok kiutat ... Ha éveken át nyomorognál vagy rosszabbik esetben a gyerekedet is alig tudnád eltartani éhezne, nemtudnád neki megadni azt amire vágyik ?

Képes lennél bankot rabolni, gyilkolni, drogot csempészni teríteni, pénzthamisítani ..stb. A saját és a családod eltartása érdekében és a megélés érdekében? Mielőtt valaki letámadna nem vagyok ijen helyzetbe és nincsis szándékom ilyen dolgokra folyamodni :D


2017. júl. 30. 22:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
De azert elgondolkodtató... ha mégis valaki ilyen helyzetbe kerülne . Nem?
2017. júl. 30. 22:04
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Szükség nagy úr. Én azért kiváncsi lennék hogy ha a nagy budapesti meg környéki gazdagabb rétegnek elkéne töltenie egy évet a keleti országrész szegényebb régióiban mennyit változna a bünhez való viszonyuk...
2017. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem választás kérdése hanem kényszer szülte dolog. Aki nyomorban él, a körülmények előbb-utóbb úgy is rákényszerítenék. Én valószínűleg bevállalnám amennyiben nem lenne más kiút... akkor ha olyan környezetben nőttem volna fel. Azonban józan gondolkodású emberként valószínűleg azonnal mennék ki külföldre valami aljamunkát végezni, amivel ezerszer jobban keresnék, mint itthon akár diplomával.
2017. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Biztos nagyon nehezen jönnék bele, de lehet tudnám csinálni. Mindig is egy rejtett vágy.
2017. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Simán. Mondhatni alap. De nem mindegy, hogy lopni, csalni kéne, vagy ölni. A kettő közt van különbség. De nekem tetszene a papírokkal, számlákkal való seftelés. A politikusok pl pont ezt csinálják. Példát kéne vennünk róluk.
2017. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Igen és odatenném magam!
2017. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én odateszem magam :D
2017. júl. 30. 22:34
 8/17 anonim ***** válasza:
A felsoroltaknak semmi köze a megélhetési bűnözéshez.
2017. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha választani kéne eközött és a halál között, akkor igen. Életösztön.
2017. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, előtte mondjuk megpróbálnék az utcán pénzt koldulni, de, ha nem lennék sikeres benne, akkor muszájból bevállalnám a bűnözést.
2017. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!