Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz volt, hogy...

Szerintetek gáz volt, hogy nem találtam meg a kasszánal a pénzt és kártyával fizettem?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem
2018. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem a kasszánál hanem a zsebedben kellett volna keresni.
2018. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is megesett már. Nem gáz
2018. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Az a szerencse, hogy volt nálad kártya. Nem gond. A pénztárosnak mindegy, mivel fizetsz. Lassan már a készpénzfizetés a ritkább.
2018. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha abszolút nem tudsz fizetni, na az kellemetlen és mondhatni gáz. Ezzel, hogy kártyával sikerült megoldani, egyáltalán nincs benne semmi vészes. A pénztáros is csak egy ember, vele is elő szokott fordulni, hogy hirtelen nem talál valamit. Távozásod után másfél perccel alighanem már el is felejtette, hogy egyáltalán ott voltál.
2018. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ilyen velem is megesik hogy elfelejtek elég pénzt tenni a tárcámban, kártya meg mindig nálam van és mindig tartok rajta annyi pénzt hogy egy 30 ezer forintos nagy bevásárlásnál se legyek bajban ha épp otthon marad a KP. Mondjuk én többnyire kártyával fizetek mert nekem így egyszerűbb, meg baromi lusta vagyok elmenni ATM-hez pénzt felvenni.
2018. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utána megtaláltam egyből a pénzt, plusz borítékban is volt nálam.

Csak egyszerűbb vokt odaadni, mint felkotorni a táskát, de leszarom, fizettem és kész.

2018. ápr. 20. 14:57
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Már miért lenne gáz? :O


Velem volt olyan, hogy a pénztárnál vettem észre, hogy otthon maradt a pénztárcám. Mondtam a nőnek, hogy sajnos nem tudok fizetni. Kérdezte, hogy elrakja-e a cuccokat, vissza jövök-e értük később? Mondtam, hogy igen, itt lakok 15 percnyire, szóval fél órán belül vissza is érek. Berakta a cuccokat egy kosárba és félrerakta nekem. Amikor visszamentem a pénztárcámmal soron kívül odamentem hozzá, fizettem, és vihettem is a termékeket. :)


Nem csinálnak ilyenből problémát. :)

2018. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, manapság már mindenki azon aggódik, hogy mi gáz és mi nem?


Eddig általában az " Egyedül menni moziba gáz " vagy " Nem szeretek barátkozni, gáz? " kérdések mentek.


Amúgy délután mentem a boltba és bal kézzel nyitottam ki az ajtót, mert a jobb ekzemben a táskát fogtam, ez nagyon gáz?

2018. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!