Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már egyes fiatal embereknek...

Már egyes fiatal embereknek az is baj, hogy én foglaltam el hamarabb a buszon a helyet?

Figyelt kérdés

Tegnap felszálltam a buszra,sok felszálló volt ,nem sok szabad hely volt,mentem egy helyet keresni magamnak,mert úgy gondoltam,hogy jólesne leűlni és egy 25 éves körüli lány is oda akart leűlni,de mivel én értem oda hamarabb,leűltem ami a lánynak nem tetszett és morcosan sóhajtott egyet és elment az ajtó melletti háttal való űlésre,odaűlt.


Namost,az idősek szoktak morcogni,ha nem tudnak leűlni,mert a fiatal leűl hamarabb és ők szerettek volna,ezért is,ha idős jön átadtam volna a helyet ,sőt én szoktam magamtól átadni az időseknek a helyet.


Viszont tegnap ez a csaj ahogy mérgesen sóhajtott ezért.


Férfi vagyok én is fiatal 35 éves és udvariasan előre szoktam a lányokat engedni.


Viszont én arra gondoltam,hogy lehet azt is elvárják,hogy egy férfi a nőnek adja át a helyet és ő úgy gondolta,hogy mivel ő lány,ezért neki elsőbbsége lenne.


Félre ne értsétek.

Az oké,hogy az időseknek átadom a helyet,meg a hölgyeket előre engedem,de már a helyem fiataloknak is át kell adni,nemtől függetlenűl?

Mindig,ha lányt látok adjam át neki is a helyet,mert máskülönben durcás lesz és én leszek a világ legrosszabb embere?


Ezen gondolkodtam el magamban és gondoltam felteszem kérdésként.


Szerintetek át kellett volna a lánynak a helyet adni?

Ezért lehetett durcás,ha igen szerintetek miért? Ez akkora nagy bűn?



2018. ápr. 21. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ennyit gondolkodni ezen...


Lehet, hogy szimplán rossz napja volt, ahogy odébb ment, már rég elfelejtett téged.

2018. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Így, hogy nem terhes, nem ismered, gyakorlatilag semmi közöd hozzá egyedül az érkezési sorrend számít. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Azzal az erővel mondhatnád, hogy te vagy az idősebb neked az a hely kijár, de ez is hülyeség lenne.
2018. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért lehetett durcás,ha igen szerintetek miért? Ez akkora nagy bűn?"


Te komolyan 35 éves férfi vagy?

Amúgy fordított esetben te is pont ugyanúgy morognál, ha a csaj ér oda hamarabb a kiszemelt helyedre.

2018. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy a kor meg a nem, itt az volt a lényeg, hogy kinézett magának egy helyet, más előbb ért oda, és csalódott volt.
2018. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sóhajtozzon, az ingyen van :)
2018. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Simán lehettem akár én is, bár remélem, nem nézek ki 25-nek.


Az oka igen egyszerű: senkitől nem várom el, hogy átadja a helyét, akkor se, ha az illető férfi én meg lány vagyok, viszont ha a tizenkét órás műszakom után kinézek egy helyet, és arra lecsap valaki előttem, akkor kortól, nemtől, szemszíntől, feltételezett pártszimpátiától függetlenül elő fog törni belőlem a fájdalmas sóhaj, ami nem a vadidegennek szól, hanem annak a ténynek, hogy továbbra is állni kényszerülök.


Nem, nem kell átadni. De magadra venni se kellene.

2018. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Engem jobban zavar, hogy nem sikerült megtanulni, a szó végén szereplő -ul, -ül mindig rövid. Nem bssza a füled meg a szemed ez a leűűűl?
2018. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!