Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik az, hogy valaki...

Létezik az, hogy valaki egyszer vicces volt, aztán később már nem az?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy én még pár hónappal ezelőtt egy vicces személyiség voltam, tudtam jókat mondani, szinte mindig nevettek a vicceimen. De mostanában úgy érzem, hogy úgymond ellaposodtam, már nem tudok olyan jókat mondani, nem tartom magam viccesnek. Létezik hogy valakinek ilyen módon megváltozik a személyisége?

2018. ápr. 24. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert a, lehet, hogy történt valami az egyén életében, ami miatt váltott; b, észlelte, hogy ez nem feltétlen jön be a közösségnek ez a fajta hozzáállás; c, kezd megkomolyodni az illető.
2018. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont így volt tavaly, tavalyelőtt. Mostanra már semmi vicces. Régebben, olyan hülyeségeket, vicceket mondtam, amiken tényleg lehetett nevetni. Mára már nem is erőltetem, mert valahogy nem vagyok vicces.
2018. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!