Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyszer láttam egy nagyon...

Egyszer láttam egy nagyon különös filmet, ismeritek esetleg a címét?

Figyelt kérdés
Arról szól azt hiszem, hogy van egy idős házaspár, akik életükben nem dugták ki az orrukat a városukból, mert nem is volt rá semmilyen indíttatásuk, aztán a gyerekük meglepi őket egy úttal, ahol ilyen nagyon sznob és avantgárd dolgokat látnak, például elmennek egy koncertre, ahol órákon keresztül semmi sem történik az ég világon, a zenészek is csak némán ülnek ahelyett, hogy játszanának és mikor a nő megkérdi a mellette ülőt, hogy mikor kezdődik, az csendre inti, hogy már rég elkezdődött. Meg elmennek egy puccos étterembe, ahol mindenki ugyanazt rendeli, amit ők. Végig csak ott szenvednek, meg nagyon unatkoznak, és így szemlélteti a film, hogy milyen nevetségesnek hat a modern művészvilág, az egyszerű, puritán életvitelt folytató szimpla emberek szemében, aztán hazamennek, és már alig várják, hogy élhessék a megszokott mindennapjaikat de meglepetésből a gyerekük felújítja a házukat és mindent kicserél ilyen hightech stílusú berendezési tárgyakra, például az ágy helyére egy hullám alakú műanyag lapot rak.

2017. jún. 1. 22:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy már elég régi film, még kiskoromban láttam, de már akkor sem volt friss darab, és azt is elfelejtettem említeni, hogy ez egy vígjáték.
2017. jún. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!