Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti voltatok már annyira...

Ti voltatok már annyira depressziósak hogy szinte egész nap sírtatok?

Figyelt kérdés
mi volt az oka? hogy küzdöttétek le? én lelki beteg vagyok, nincs kedvem élni sem

2018. ápr. 27. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze. Miután egy barátnőjelölt eldob vagy lecserél. Mindenbe szívem-lelkem beleadom, szóval valahol természetes is ez utána.
2018. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sportolni kezdtem, konkrétan futni. És pont úgy kezdődött, mintha egy filmben lennék: otthon ültem az ágyon és sírtam, aztán egyszer csak felálltam, hogy nekem ebből elegem van, felvettem egy utcai cipőt (még nem volt sportcipőm sem), kimentem az utcára, és elkezdtem futni. Szerencsére ősz volt, és már elég korán sötétedett. Kb. két buszmegállónyit futottam, aztán kipurcantam, hazasétáltam és aludtam. Aztán minden második nap kezdtem futni, vettem futócipőt, jobban lettem, satöbbi, satöbbi... azóta azt vettem észre, hogy sokat ront a hangulatomon, ha abbahagyom a sportot.
2018. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen voltam. Komoly (!!!) kapcsolat utáni szakítás miatt. Nem volt veszekedés, külső okok miatt történt, ettől még rosszabb volt mivel haragudni se tudtam rá, így sokáig még szerettem. Különböző sportokba menekültem, elterelték a figyelmem és levezettem a feszültséget. Az egyéni sikereim örömet okoztak, jobb lett a kedvem is. Sose versenyeztem másokkal, csakis magamnak akartam bizonyítani. Neked is ezt tudom ajánlani. Pl futás, bicikli..
2018. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Nem értem miért kell depizni. Attól semmi nem lesz jobb. Fel kell állni és megoldani a problémáid!

2018. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nekem is nagymértékben rá tesz, hogy még mindig szeretem az exemet, de hiába
2018. ápr. 27. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Meg kell szakítani vele minden kapcsolatot. Sokáig tart egy ilyen, de csak így lehet lezárni a dolgot.

#1 voltam

2018. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:(:
2018. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez már 1 éve lassan, lezártam vele pedig
2018. ápr. 27. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Depressziónak nem nevezném, mivel ez a fogalom számomra egy tartós állapotot jelent, de 1-2 napon keresztül voltam már padlón. A legutóbbi ilyen lelki megingásom egy interneten megismert fiúhoz kapcsolható, akit az írásai alapján nagyon megkedveltem, ezért borzalmasan fájt, amikor úgy döntött, hogy fejezzük be a levelezést. 2 napig majdnem megállás nélkül bőgtem. Ez pont iskolakezdés előtt volt néhány nappal, ezért elég nehezen sikerült összeszednem magam, de hála istennek a tanév első napján már tudtam uralkodni magamon. Az első 1-2 hónapban még borzasztóan hiányzott, nehéz volt nem gondolni rá és a feladataimra koncentrálni, de mostanra már eljutottam arra a szintre, hogy szinte csak akkor jut eszembe, ha tudatosan gondolok rá.
2018. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
voltam.. azután AKARTAM meggyógyulni és sikerűlt! tehát ne azt mondogasd, hogy depi hanem hepi!!és nagyon gyorsan jobb lesz!!!!!!!!
2018. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!