Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egész életem szörnyű és...

Az egész életem szörnyű és felesleges minek kellett megszületnem? Akire csak szenvedés vár és mindenki lesza*** annak miért kell élnie?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Semmi se kötelező! Egyébként azért "kell" amiért a többi 15 kérdezőnek aki felteszi ugyan ezt a kérdést. Találj valami életcélt mert más nem fog helyetted
2018. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Azért,hogy megtapastaljuk a valódi szenvedést. Az életet
2018. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Miért érzed így?

Én depressziós voltam hullámzóan 5 évig,mostmár jobban érzem magam,lehet hogy tudok segíteni. Vagy legalábbis megérteni.

2018. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ismerkedj, találd meg a magad kis társaságat vagy legalább egy személyt, akivel jól érzed magad és elfogad.
2018. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Velem senki se akar ismerkedni, nem is volt még soha párom.
2018. ápr. 4. 13:14
 6/13 A kérdező kommentje:
Barátkozni se akarnak velem az emberek.
2018. ápr. 4. 13:15
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak ebből áll az élet. A legtöbb sikeres karrierista ember sz*rik a barátokra és a párkapcsolatokra. Próbálj meg inkább magaddal elérni valamit. Csináld azt amihez értesz,és idővel majd jön a többi. Legyél nyitott,fejleszd magad. Semmit sem fogsz ajándékba kapni,se pártse barátokat. Nehogy azt hidd hogy másnál csak úgy jön. :)
2018. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát mit ne mondjak, nem is csodálkozom, az én kedvem sem hoztad meg ezzel az önsajnáltató kirohanásoddal. Gondolom ülsz a szobádban, a redőny lehúzva -nehogy bejusson egy kis napfény- és bús pofát vágva vonszolod magad a gép és az ágyad között.


Van konkrét problámád, amire megoldást vársz itt, vagy csak a szokásos általános világfájdalom?

2018. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

De unalmasnak már az ilyen kérdések...

Kapni fogom a piros kezeket , lehet meg is érdemlem,de akkor is..

2018. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Muszáj itt sírni? Másoknak is vannak nehézségei, lehet sokkal roszaabbak mint jelen esetben neked, mégse sajnáltatják itt magukat
2018. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!