Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máshogy nézek azokra az...

Máshogy nézek azokra az emberekre akiknek már meg volt az első. Miért?

Figyelt kérdés

Itt egy példa: Van egy fiú osztálytársam, aki olyan kisfiús, kedves, vicces. Néha vannak ilyen perverz poénjai, de betudtam annak, hogy még szűz aztán na...

Most kiderült, hogy igazából már több lánnyal is együtt volt, még kapcsolaton kívül is.(Már az is meglepett, hogy barátnője volt, nem külsőleg, hanem olyan éretlennek tűnt)

És ezen én úgy megdöbbentem. Már nem is úgy nézek rá, mit előtte, nem tudok vele ugyanúgy beszélgetni, vagyis de, csak közben eszembe jut, hogy mivan és olyan furcsa.

De pl. barátnőmre is máshogy néztem, miután kiderült, hogy barátjával már nagyon is..."szeretik" egymást.

De nem csak ismerősökre, hanem ilyen random emberekre, akik az utcán kézen fogva járkálnak (20évesek mondjuk), akkor is. Olyan, mintha előítéletes lennék, mintha lenézném őket, de nem tudom miért lehet ez.

15 éves lány vagyok.


2018. ápr. 28. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

készülj fel a leggusztustalanabb válaszokra..


am én is így vagyok ezzel..vmi ízlés dolog lehet

2018. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek van ilyenje, voltak haverjaim akik se nem voltak férfiasak se semmi vonzo nem volt bennük és még is meglépték a dolgot idő elött. Csak pilláztam h mi a fas, meg egy csomo ember meglépte és irigyeltem meg mashogy tekintettem rájuk. De amint én is letudtam, minden ujra a megszokott lett, és már nem volt probléma.

f/23

2018. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy még, azért ilyen hű de nagy dolog neked.
2018. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Megértelek. Én is irigykedve néztem azokat akiknek már megvolt. De egyszer eljött az én időm is. Hihetetlen volt. Ott állt előttem. Az enyém volt. Beleültem. Elfordítottam a kulcsot. Hallgattam a V8 motor rotyogását. Arra gondoltam: most már nekem is megvan az első. Másodpercek alatt 100-on voltunk.
2018. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem vagyok irigy rájuk, az biztos. Az mondjuk lehet, hogy éretlen vagyok.

2018. ápr. 28. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első tini itt gyakorin aki nem állítja, hogy érettebb a koránál :D
2018. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!