Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan mondják, hogy sovány...

Sokan mondják, hogy sovány vagyok, de én így érzem jól magam. Változtatnom kéne szerintetek?

Figyelt kérdés
168 cm 49 kg vagyok 17L
2018. ápr. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mádár0218 ***** válasza:

Ha te agy érzed nem, nekem is azt mondják sőt igaz is tudom de egyenlőre jó így nekem is.


Te döntésed

2018. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy jól érzed magad úgy vagy jól. Ezek amiket leírtál nem annyira mérvadóak. Hiszen nem tudjuk ez még is hogy áll neked. Lehet hogy tényleg sovány lehet h pont jó, amit mások mondanak az meg mind1. Lehet igazuk van, lehet csak kárognak, lehet csak saját ízlésüknek megfelelően akarnának látni legyen az jobb v rosszabb. Ne foglalkozz velük, mond nekik hogy okés és kész. Rontsák el más kedvét a megjegyzéseikkel, ha te magad jól érzed magad ahogy vagy akkor jó. (persze ésszerű keretek között)
2018. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez még lehet teljesen normális, van, aki nem is tud többet magára szedni, ilyen alkat.

Amíg rendes, viszonylag egészséges életmódod van s nem koplalással éred el ezt, senkinek semmi oka beszólni.

Még az ízlés is eltérhet.


Ha az esszenciális zsírba vág a dolog és elmarad a mensesed, na az már más lapra tartozik, de a vékonysággal még nincs feltétlenül baj.

2018. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!