Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj, min kéne...

Mi lehet a baj, min kéne változtatnom magamon ha azt mondják hogy ha sokáig néznek kicsit ijesztő vagyok? 15/L

Figyelt kérdés

2013. dec. 9. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor már nem sok mindenen....
2013. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem mire mondják hogy ijesztő vagy. De szerintem semmin nem kell változtatni ha te nem érzed hogy kéne.
2013. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ha sokáig néznek? :S
2013. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért mondják ezt? Hogy nézel ki?
2013. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, te tizenöt éves lány, most egy hétig nem fogok tudni aludni, úgy megijesztettél! (talán nem is rajtad kéne változtatni, hanem azokon, akik ilyet mondanak, pl. ne bámuljanak sokáig)
2013. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem átlagosan nézek ki,azért nem értem én se...
2013. dec. 9. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Kép nélkül eléggé nehéz lesz magunk elé képzelni téged és az esetleges tényezőket, amelyek alapján azt mondják rólad egyesek, hogy ijesztő vagy.

Tehát saccolás lesz : van valami különös a nézésedben, szokatlan az arckifejezésed/mimikád, furcsa gesztusaid vannak, van valami bizarr a magatartásodban.

Általában ezek szoktak lenni, ha az van, hogy valaki nem csinál semmit és mégis valamiért kivált adott érzést az emberekből.

2013. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!