Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az exednek gyereke lesz....

Az exednek gyereke lesz. Hogyan hatna rád ez a mondat? Es a szülinapodon

Figyelt kérdés

Szoval a csaladdal többes szülinapunkat ünnepeltuk (nem csak az enyémet), es kivancsi vagyok anya miert várhatott eddig hogy bejelentse hogy anno mikor x helyem volt talalkozott vele (az exemmel)es ez meg az.


Nekem most eléggé negativ hogy a képembe vágja szulinapon es nemaznap mondjuk hanem amikor megtudta spontan mesélve hanem mintha kivárt volna szulinapig(nekem nincs senkim ezt tudja)


Amugy mindig van velem valami baja szoval nem istenes a kapcsolatunk


2018. ápr. 30. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyik exemnek? Van olyan, amelyiken csodálkoznék, hogy valaki megb...ta (utóbb azon is, hogy én megtettem). Van olyan, amelyiknek már rég van gyereke, örülök neki. Van olyan, akin szintén meglepődnék, mert megesküdött, hogy neki sosem lesz, de az sem fájna.


Az exnek az a lényege, hogy már nem releváns az életedben, vagy legalábbis nem mint (potenciális) pár. Ha nem így érzel, akkor még nem vagy túl rajta.

2018. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
????🤔
2018. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van olyan exem, akinel ennek a hirnek orulnek, van akinel nem szamitana, es van, akinel nem tudnek oszinten orulni.

Azt sejted, h anyud oda akart vagni neked egyet a hirrel?

2018. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy kudarcnak éltem meg. Ezt mindenki tudja. Es kb az áll fent, nekem azota sincs normalis kapcsolat erre közlik hogy de ő meg ez meg az.
2018. ápr. 30. 22:09
 5/13 A kérdező kommentje:

3 igen ez a sejtésem. Ezért a kérdés. Hogy ez komoly, hogy egy anyának ez a szulinapi ajandeka tobbek közt?


Vajon miért várt eddig a nagy hirrel.

2018. ápr. 30. 22:11
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Sehogy. Ha gyereke lett, hát sok sikert hozzá, jól elcseszte az életét.
2018. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Sok boldogságot neki. Ugyanúgy reagálnék, mintha egy idegen várna gyereket.
2018. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

az én egyik exemnek néger gyereke született.

láttam is aranyos meg minden,de mégis mindenki mosolyog rajta elsőre és kajak nem érti miért.

2018. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én az exemtől "békében" váltam el. Mivel ő 10 évvel volt idősebb és tudtam, hogy családot akart így gratuláltam. Én egy 6 év múlva vállalnék csak.

Akkor esne nagyon rosszul, ha pl meddő lennék, ő tudna róla és ezzel a hírrel jönne a szülinapomon. Na akkor szarul esne, ha más napon mondaná akkor is gratulálnék. Nem tudnék mit tenni ellene.

2018. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak mosolyogva ennyit mondanék: és szerinted ez érdekel engem?
2018. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!