Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan mondat az életedben,...

Van olyan mondat az életedben, ami nagy hatással volt rád?

Figyelt kérdés
Amit ismerősöd, rokonod vagy akár egy ismeretlen mondott, de a mai napig valamiért előjön benned.
2017. szept. 10. 20:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
"...mert már nem szeretlek!!..."
2017. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
"Csak az ciki amit annak érzel." Jelentéktelennek tűnik, de nagy igazság. Sokszor eszembe jut.
2017. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%

Apám: "Te egy genetikai hulladék vagy. Egy selejt, akit le kellett volna bszni a Taigetoszról."

Anyám: "Bármi lesz, én mindig szeretni foglak, kisfiam."

Apám szerencsére már elpusztult, anyám pedig jól van, hála az Istennek.

2017. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%
"Nem tudlak hova tenni..." Kb. 10 éve volt, pozitív értelemben mondta és azóta is összeszorul a gyomrom, ha beugrik.
2017. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 tyttöö ***** válasza:
64%
"Félek, hogy nagyon elzüllik." Mondta az Anyukám nővéremnek mikor rólam beszélgettek. Bulizós időszakot éltem akkor. Nagyon durván nyomtam, de ez a félelme észhez térített, sosem felejtem.
2017. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
31%
"Fiú lett!"
2017. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
31%
"Tanúlj fiam hogy normális ember legyen belőled!"
2017. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
0%

"Képzeld nem fogod elhinni, hogy mi történt velem: majdnem elcsaptak" XDDDDD Ez a fejemben van már lassan egy hete :D


OFF:

Mellékesen én jegyzőkönyvezem, ha hasonló eset történik, mert akár napi 6x is történik ilyen xDD

2017. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

"Legyünk csak barátok."


Gondolom, azt kitaláljátok, hogy negatív vagy pozitív hatással volt rám.

2017. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Gyerek voltam, mikor nyaralón voltunk a családdal. Mindenki kertészkedett a kertben, de én akkoriban az ilyet nem szerettem, úgyhogy olvastam. Persze az egyik rokonom megjegyezte, hogy én csak ott ülök és nem kertészkedek. Erre a másikuk ezt mondta: nem baj, több bajt csinálna, mint hasznot. Ez a mondat azóta is kíséri az életemet.
2017. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!