Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ha otthon vagyok...

Lányok, ha otthon vagyok egyedül ti milyet szeretttek fingani és büfögni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy hangosat vagy büdöset vagy egyszerre a kettőt vagy halk és szagtalan vagy halk és büdös stb
2018. máj. 1. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Alapból is gusztustalan a kérdés, de hogy még a lányokra is korlátozod az a perverzió netovábbja.
2018. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én csak azt nem értem a kérdést olvasva, hogy a lányok valami belső keveréssel, gyújtás kapcsolóval tudják szabályozni, hogy milyen legyen a fing színe, szaga? :D
2018. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amilyenre sikerül.

Ez nem egy hobbi, hogy "szeretjük" csinálni, hanem egy szükséglet.

A hangjára még csak-csak van ráhatása az embernek, de a szagára nincs. Én legalábbis nem tudom tudatosan befolyásolni. Ha tudnám, akkor én eperillatúat szeretnék csinálni. Hülye kérdés...

2018. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy, milyennek örültök a legjobban?
2018. máj. 7. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:

"milyennek örültök"


Te milyen fingnak örülsz?

:DDDDDD

2018. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Jézusom! Ki az aki örül annak ha bűzök távoznak a szervezetéből?!
2018. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek fingorászni! :D Otthon nem fojtom el, durrogtatok rendesen. Manapság már lehet szabályozni a szagát, mert lehet kapni aktív szenes alsóneműt, meg pukipárnát, ami szintén az aktív széntartalmának köszönhetően szagtalanít állítólag. Nekem még sosem volt ilyen, így tehát élvezem a szagát is. :D
2018. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!